banner114
banner146

LGBT dernekleri yasaklanmalıdır

Mil Diyanet Sen Trabzon Şube Başkanı Fikret Uçar, nesli etkilediğini söyleyerek LGBT derneklerinin Türkiye’de yasaklanması gerektiğini söyledi. Uçar, “LBGTQİA+ dernekleri bir an önce kapatılmalı, nesli ifsat eden fıtratı bozmaya yönelik bu tür sapkın faaliyetler yasaklanmalıdır.” dedi. 

Mil Diyanet sen Trabzon Şube Başkanı Fikret Uçar, nesli ettiğini söyleyerek LGBT derneklerinin Türkiye’de yasaklanması gerektiğini söyledi. Uçar, “LBGTQİA+ Dernekleri bir an önce kapatılmalı, nesli ifsat eden fıtratı bozmaya yönelik bu tür sapkın faaliyetler yasaklanmalıdır” dedi.

AHLAKİ DEĞERLERİN  TEMELİNE DİNAMİT  KOYUYORLAR

LGBT’nin ahlaki değerleri kökünden etkilediğini söyleyen Uçar, “Cinsiyet eşitliği söylemiyle cinsiyetsizliği ve her türlü sapkın ilişkiyi insan hakkı gören ve bunu necip milletimize empoze etmeye çalışan eşcinsel sapkın LGBTQİA+ derneklerinin, bazı belediye ve üniversitelerin de destekleriyle “Onur Yürüyüşü” adı altında yürüttükleri etkinlik ve faaliyetler; milli, manevi ve ahlaki değerlerimizin temeline adete dinamit koymaktadır. Kökü dışarıda bu oluşumlar, cinsi sapkınlığı topluma dayatma ve bunun toplum tarafından kanıksanmasını ve normal kabul edilmesini istemektedir. Bu dernekler, amaçları doğrultusunda her türlü etkinliği düzenlemekte, ellerine geçen her imkanı fırsata çevirmeye çalışmaktadırlar. LBGTQİA+ dernek mensupları, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" fikri ekseninde cinsiyetsiz bir toplum meydana getirerek insanlar arasında eşitliği sağlayacaklarını, böylece her bireyin birbirine saygı duyacağını savunmaktadırlar” dedi.

BATI KÜLTÜRÜNDE  NORMAL KARŞILANMAKTA

Uçar, açıklamalarına şu şekilde devam etti; “LBGTQİA+ dernekleri ve mensuplarının sapkın faaliyetlerinin temelini; kadını ikinci sınıf insan gören, aşağılayan, erkeklere nispeten yetersiz gören anlayışa gösterilen masum reaksiyon oluşturur. Çıkış noktası olarak, kadına kaybettiği değeri yeniden kazandırmayı amaçlayan bu anlayış, zamanla  kadın erkek hiçbir bireyin diğerinden üstün olmadığı ve her türlü cinsel savrulmanın normal karşılanacağı görüşünü doğurmuştur... Bu düşünce ve faaliyetlerin finansörü başta ABD olmak üzere genel olarak batı hep ülkeleri olmuştur. ABD, İstanbul Başkonsolosluğuna LBGTQİA+ oluşumları temsil eden gökkuşağı renkli bayrağı asmaktan imtina etmemiştir. Bahsi geçen bu ülkeler her yıl bu derneklere milyonlarca Dolar/Euro para göndererek geleceğimizin dumura uğramasını ve neslimizin ifsat olmasını amaçlamaktadırlar… Batı kültüründe bu tür sapkın davranışlar normal karşılanmakta ve aynı cinsler birbirleriyle evlilik yapabilmektedir.

DİNSİZ BİR TOPLUM  İNŞA ETME ÇABASI VAR

Bu sapkınlar, cinsel yönelimlerin insan hakkı olduğunu ve bunun toplum tarafından normal karşılanması gerektiğini savunarak “alışın, barışın” sloganıyla yaptıkları rezilliğin normalleşmesini arzu etmektedirler... Cadde ve sokaklarda kendi durumlarıyla alakalı “bu bir hastalık değil, haktır” diyerek sergiledikleri rezilliğin asıl amacı da bu olsa gerektir. Bu sapkın cinsel yönelimlerin aslında insani ve islami değerlere savaş açtığı aşikardır... Bu tür savrulma ve sapkınlıklar, Lut kavmi gibi geçmiş birçok milletin helâkına sebep olmuştur... İnsan fıtratına savaş açan, toplum yapısını temelden sarsan ve aile kurumunu yıkmayı amaçlayan bu tür faaliyetler, rampa aşağı giden freni patlamış arabadan farksızdır... İşin boyutunu daha vahim hale getiren de, günden güne toplumda artma istidadı gösteren başta deizm ve ateizm salgını gibi milli ve manevi değerlerden uzaklaşılmasıdır. Adeta dinsiz bir toplum inşa edilme çabalarıdır...

TÜM SEMAİ DİNLER  YASAKLIYOR

Bu bağlamda İslam, cinsel hayatın, ancak evlenmeleri helal olan bir erkekle bir kadın arasında ve geçerli bir nikah akdine dayanan evlilik birliği içinde söz konusu olabileceğini açık ve kesin bir dille bildirmiştir. Bu meşru daire dışında kalan cinsel ilişkiler ise İslam’da zina olarak nitelenmiş ve yasaklanmıştır. Toplumun çekirdeğini oluşturan ve onun geleceğini belirleyen aile kurumunu tehdit eden ve toplumsal düzenin bozulmasına, nesillerin ziyan olmasına, haya duygusunun yitirilmesine ve birçok hastalığın ortaya çıkmasına sebep olan zina hakkında Yüce Allah onun “son derece çirkin bir iş ve çok kötü bir yol” olduğunu beyan edip, bu suçun işlenmesi şöyle dursun, yanına bile yaklaşılmamasını istemiştir. hüküm Kur’an’dan önceki kutsal kitaplarda da yer almış, bu suçu işleyenlere ağır cezalar verileceği beyan edilmiştir.”

Anahtar Kelimeler:
Fikret UçarMil Diyanet Sen
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.