Üçüncü Dünya Savaşı Çoktandır Başladı. Fakat Bu Defa ABD-Fransa –İngiltere Ve İsrail Kârlı Çıkmayacak. Enkazın Altında Kalacaklardır.

Hz. Peygamber’in Hadis-i Şeriflerinde haber verdiği âhir zamanda dünyanın üç yerinin yere batacağı, Şarkta, Garpta ve Ortadoğu’da üç yerde çok büyük...

Hz. Peygamber’in Hadis-i Şeriflerinde haber verdiği âhir zamanda dünyanın üç yerinin yere batacağı, Şarkta, Garpta ve Ortadoğu’da üç yerde çok büyük yangınlar çıkacağı, hatta Müslümanlar azınlıkta olsa bile “DÜNYANIN SONU KİMİNDİR? KÂFİRLER BİLECEKTİR; PEK YAKINDA UFUKLARDA VE SOLUKLARDA ONLARA ÂYETLERİMİZİN GÜCÜNÜ GÖSTERECEĞİZ. ONLARA GEÇMİŞTE AZABIMIZ AKILLARININ HESAPLAYAMADIKLARI CİHETTEN GELDİ” âyet-i Kerimelerine göre Kâfir ve müşriklerin Müslümanlar karşısında yenileceklerini, İslâmiyet ve Hak bâtıla galip gelecektir.

Tarihte Peygamberleri bile ağaç kovuklarında veya mabedlerde, İslâm Halifelerini

Namazda ve Kur’ân- Kerîm okurken şehit edenler hep Siyonist ve Satanist  Yahudilerdi. Dünyayı yine onlar  para ve silâh ve de Hz. Âdemden değil Şeytanlardan geldiklerini yayan batıl fikirlerle ifsad  ve berbat ettiler. Yaşanmaz hale getirdiler. Ruhları ve abiatı kirlettiler. İnsanlığın ve gıdaların bile genlerini bozdular. Yüce Allah’ın kâinat nizamını değiştirmeye kalkarak savaşlar başlattılar. Ortadoğu’yu ve de Ukrayna’yı Cehenneme çevirdiler. Nice insanı evsiz, aç-susuz, cansız  bıraktılar. Yaptıklarının yanlarına kalacağını sanarak tarihtekilerden beter ahmaklıklara saplandılar. Dünyayı boşlukta kendilerinin sandılar. Yaptıklarının kendi başlarına geleceğini hiç anlamıyorlar. Yani kendilerini ve ideolojilerini muharref (uyduruk) bâtıl kitaplarına göre putlaştırdılar. Fakat tarih diyor ki: ”Yüce Allah’ın azabı yine onlara hesaplayamadıkları cihetten gelecektir” Bakalım İsrail’i kim kurtaracak? Yüce Allah’ın bir hortumu, kasırgası, Tufanı, depremi veya can çekiştirmesi onlara yetmektedir. Çoğuna zaten gerek yok. ABD birinci Cihan harplerine hiç girmemişti. Diğer savaşanların arasında sıyrılıp çıktı. Hepsinin başına geçti. Türkiye’de  İstiklal Harbini kazanmış ve Cumhuriyeti kurmuştu. Türk Parası Birinci Cihan Harbinde bir T.L.(Osmanlı Lirası) dört ABD dolarıyken Cumhuriyet kurulunca bir T.L. beş yüz dolar olmuştu. İki milyon Alman Markı ancak bir T.L. ediyordu. Dolar T.L.yi 1952’de kavuştu. Mark ve Gülden 1970’de kavuştu. AB Euro ile Doları geçti. İslâm Âlemi ve veya Türk Dünyası da bir müşterek TL veya İslâm Parası kararı alırsa Dolar ve Euro  da çökecektir. Üçüncü Dünya savaşının bu boyutlarını da hesaba katarsak zâlimlerin her konuda sonu yaklaşmaktadır diyebiliriz ve de yazabiliriz. Yazdık işte .Yüce Allah’ın yarattığı Dünya da tarih gibi onlara lânet okumaktadır. Dünyada da Âhirette de herkes görecektir. İlâhi ve Tabii kıyametten önce bu sosyal kıyamet şimdiden kendini hissettirmektedir. Zira ,

“LÂ GALİBE İLLALLAH”(GALİP YOKTUR.ANCAK ALLAH GALİPTİR) GERÇEĞİNE TARİH BOYU TARİH ŞÂHİTTİR. İsterse dördüncü ve beşinci  Cihan savaşı  başlasın geçmişteki yüz yıl süren zâlim Haçlı seferleri gibi hep kendi başlarına belâ olacaktır. Yeni Selâhaddin Eyyübîler çoktan mukaddes zafer için sefere çıkmıştır bile.. O’nun önünde de vaktiyle onları Mekke’de putçuları mahveden Hz. Muhammed Aleyhisselâm ve de Hz. Musa’ya bile rehberlik yapan Yüce Allah kulu Hızır Aleyhisselâm vardır. Şu Ramazan-ı Şerifi bile kana bulayanların yanına yaptıkları zulümler kalır mı?

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mustafa Yazıcı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.Anket Trabzonspor bu sezon ligi kaçıncı sırada bitirir?