banner114

Of’ta ihale ile arsa satılacak

Basın İlan Kurumunun İlan Portalı İlan.gov.tr adresinde yer alan bilgilere göre Trabzon Of'ta 1449 m² arsa ihale ile satılacaktır.

Of  sınırları içerisinde bulunan ve yukarıda bilgileri yer alan taşınmazın (1 Adet)  satış ihalesi, 05.11.2021 tarihinde belirtilen saatte 2886 Sayılı Kanunun 45.Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile Kaymakamlığımız Milli Emlak Şefliği odasında yapılacaktır.  Şartname ve ekleri ihale gününe kadar mesai saatleri içerisinde Kaymakamlığımızda  (Milli Emlak Şefliği) ücretsiz olarak görülebilir. İsteklilerin, her taşınmaz ihale dosyası için ayrı ayrı olmak üzere belirtilen ihale günü ve ihale saatine kadar geçici teminat makbuzu veya teminat mektubu ile gerçek kişilerin T.C. Kimlik Numarası, tüzel kişilerin ise Vergi kimlik Numarası ile komisyona müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başka şahıs adına ihaleye katılacakların noter tasdikli vekaletnameyi, özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri meslekî kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir  belgeyi vermeleri şarttır.

İlan ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.