Trabzon Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından 6 adet taşınmaz ihale ile satılacaktır

Trabzon Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından 6 adet taşınmaz ihale ile satılacaktır

Gülçin Birinci
Gülçin Birinci Tüm Haberleri

Trabzon Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından 6 adet taşınmaz ihale ile satılacaktır

SATIŞ İHALESİ YAPILACAK TAŞINMAZLAR

1- Trabzon Ortahisar Akoluk Mahallesi, Cinsi Tarla ve Otlak ve Kumluk, Ada 115, Parsel 5

2- Trabzon Ortahisar Akoluk Mahallesi, Cinsi Tarla ve Otlak ve Kumluk, Ada 115, Parsel 6

3- Trabzon Ortahisar Özbirlik Mahallesi, Cinsi Fındıklık ve Tarla, Ada 119, Parsel 13

4- Trabzon Ortahisar 3 No.lu Erdoğdu Mahallesi, Cinsi Arsa, Ada 1001, Parsel 51

KİRALAMA İHALESİ YAPILACAK TAŞINMAZ

5- Trabzon Ortahisar Çağlayan (Çakılca) Mahallesi, Cinsi Fındık Bahçesi, Ada 3213, Parsel 40

SATIŞ İHALESİ YAPILACAK TAŞINIR MAL (TAŞIT)

6- Dosya No: 42-2441, Plaka: 61 AF 843, Cinsi: Minibüs (Arazi Taşıtı), Markası: Land Rover LR 110 111, Model: 1998, Adres: Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü 

1) Yukarıda tapu bilgileri yazılı Hazineye ait taşınmazların satış ve kiralama ihalesi ile taşınır satış ihalesi hizalarında belirtilen tarih ve saatlerde 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre AÇIK TEKLİF USULÜ ile yapılacaktır.
2) İhale; Trabzon Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü 4. Kat Toplantı Salonunda (Adres: 2 Nolu Beşirli Mahallesi Devlet Sahil Yolu 8 Nolu Cadde No: 1A  Ortahisar/TRABZON) oluşacak Komisyon huzurunda yapılacaktır.
3) İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;
- Geçici teminatı Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğüne yatırmaları ve buna ilişkin belgeyi/makbuzu vermeleri; (Geçici teminat olarak kabul edilecek değerler: 1) Tedavüldeki Türk Parası, 2) Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri ve banka limitlerinin de gösterildiği süresiz teminat mektupları (teyit yazısı ile birlikte), 3) Hazine Müsteşarlığınca İhraç edilen Devlet İç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler, 4) Dışarıda yerleşik kişiler ile geçimini yurt dışında temin eden Türk vatandaşlarından, teminat olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasınca belirlenen konvertibl döviz)
- Yasal yerleşim yerini gösterir belgeyi vermeleri,
- Tebligat için Türkiye’de adres göstermeleri,
- Gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını bildirmeleri ve nüfus cüzdanı suretini vermeleri, başka şahıs adına ihaleye katılacakların noter tasdikli vekâletnameyi,   tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, Özel Hukuk tüzel kişilerinin ise ayrıca, İdare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl (2024 yılı) içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir belge veya noterlikçe tasdik edilmiş vekaletnameyi ihale saatine kadar vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri, Gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

17 Nis 2024 - 06:55 Trabzon/ Trabzon- İlanlar

Mahreç  Gülçin Birinci


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.