Trabzon Şalpazarı ilçesinde 324 m² fındık bahçesi ihaleyle satılacaktır

Trabzon Şalpazarı ilçesinde 324 m² fındık bahçesi ihaleyle satılacaktır.

Trabzon Şalpazarı ilçesinde 324 m² fındık bahçesi ihaleyle satılacaktır.

İlan.gov.tr'de yer alan ilana göre,  Trabzon İli, Şalpazarı İlçesi, Yeşilyurt Mahallesi, Ademmez Mevki 250 ada, 17 parsel Fındık Bahçesi niteliğindeki 324,98 m2 yüz ölçümlü taşınmazın tam hissesi.
İMAR DURUMU : Şalpazarı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü arşivinde yapılan incelemelerde, parselin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı dışında kaldığı bilgisi edinilmiştir.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ : Satışına karar verilen taşımaz 324,98 m2 yüzölçümlü Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahip olup, geometrik olarak amorf formdadır. Kadastro paftasına göre tüm cephelerden komşu parsellere cepheli vaziyettedir. Taşınmazın toprak yapısı taşlı kayalıklı olup yol kotu seviyesindedir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde münferit sayıda fındık ağacı bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşım yaz ve kış aylarında binek araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın elektrik ve sulama alt yapısı bulunmamakta olup sulaması doğal yağışlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın parsel sınırları belirgin olmayıp herhangi bir peyzaj uygulaması yapılmamıştır. Taşınmazın çevresindeki arazilerde yoğunluk fındık vb. olmak üzere, çok çeşitli ürün yetiştiriciliğine elverişli bir bölgedir. Bölgede yetişen mahsuller sulu tarım ürünleri olup fındık veren ağaçlardır. Taşınmaza ulaşım Şalpazarı Merkezi referans alınıp güney yöne yaklaşık olarak 12 km devam edilip sağ kol yönündeki kadastral yoldan yaklaşık olarak 320 m kuzeybatı yönde ilerledikten sonra 250 ada 17 parsel üzerinde konumlu Tarla nitelikli taşınmaza ulaşım sağlanır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız 

17 Şub 2024 - 09:57 Trabzon/ Şalpazari- İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.