AKÇAABAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

AKÇAABAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İlçemiz Dürbinar Mahallesi 995 ada, 2 parselde bulunan yöresel ürünler işleme ve satış yeri mevcut haliyle ve demirba...

AKÇAABAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

  1. İlçemiz Dürbinar Mahallesi 995 ada, 2 parselde bulunan yöresel ürünler işleme ve satış yeri mevcut haliyle ve demirbaşlarıyla birlikte; İlçemizin kültürel ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak, yeni istihdam sahaları oluşturmak, tarımsal üretimi ve çeşitliliğini arttırmak ve kamu yararı amacıyla işletilmek üzere; 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45,46 ve 47. Maddeleri uyarınca açık teklif arttırma usulü ile 3 (üç) yıllığına kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarılmıştır.
  2. İhalesi 28/12/2023 Perşembe günü saat 11.00’ de Belediyemiz Hasan Saka Toplantı Salonu ve Encümen huzurunda yapılacaktır.

İhaleye Katılmak isteyenlerin;

       a) Tebligat için adres beyanı

       b) Nüfus cüzdan fotokopisi

       c) Kanuni ikametgâh belgesi

       d) Vekaleten girecekler için noter onaylı vekaletname

       e) Şirket olarak katılacaklar için Noter onaylı şirket yetki belgesi 

       f) Belediyemize borcu olmadığına dair belge

Ayrıca Tüzel Kişiler İçin;

g) Şirket Ortaklarının isimleri ile Ortaklık oranlarını belirtir Ticaret Sicil Gazetesi veya tevsik eden belgeleri,

h) Ortak Girişim olması halinde, noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ile ortaklık sözleşmesi,

       ı) Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri

       i) Faaliyet alanları içerisinde gıda üzerine çalışma yapabilir olduğunu gösterir ticaret sicil gazetesi

j) Geçici ve ek teminatlarını Belediyemiz Tahsilat Şefliğine ödeyerek alacakları makbuz ile istenilen diğer belgeleri ihale saatinden önce Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ ne vermeleri şarttır. Geçici ve ek teminat banka teminat mektubu olarak da verilebilir.

3.   İhaleye çıkarılan İlçemiz Dürbinar Mahallesi 995 ada, 2 parselde bulunan yöresel ürünler işleme ve satış yerinin tahmini yıllık kira bedeli 60.000,00 –  TL. + KDV olup, geçici teminatı  %  3 den 5.400,00 - TL. dir.

  1. Her türlü vergi, resim ve harçlar ihale üzerinde kalana aittir.
  2. İhale Şartnamesi Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülebilir, 500,00 TL karşılığında temin edebilir. İhaleye katılacakların ihale şartnamesini satın alması zorunludur. İlan olunur.

 

 

 

 

 

#ilangovtr

Basın No ILN01947018

09 Ara 2023 - 00:00 Trabzon/ Akçaabat- Resmi ilanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.