İsrail Vahşetine Tepkiler Dinmiyor!

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar İsrail'in hastaneye yaptığı insanlık dışı saldırı sonrası çağrıda bulundu. Nacar "İnsanlık Öldü mü? Zulme Karşı Çıkacak İnsan Kalmadı mı?" ifadelerini kullandı.

gunebakis.com.tr - Haber Merkezi
gunebakis.com.tr - Haber Merkezi Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

İsrail'in Filistin'de başlattığı sistematik vahşete tepkiler dinmek bilmiyor.

Son olarak İsrail hava kuvvetlerinin hastane vurması sonrası infial yaratan olaya Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar da tepki gösterdi. Nacar, yapılan insanlık suçu saldırı için "İnsanlık Öldü mü? Zulme Karşı Çıkacak İnsan Kalmadı mı?" ifadelerini kullandı.

Nacar açıklamasının devamında, "İsrail Soykırım Uyguluyor ve Savaş Suçu İşliyor! Bu Soykırım Derhal Durdurulmalıdır! İsrail’in, Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesini bombalaması sonucu 500 kişi ölüyor; süper Batı (!?) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog: “Gazze’deki siviller de Hamas’ın yaptıklarından sorumludur.” diyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İsrail Savunma Bakanı Galant, “Orduda tüm kurallar kaldırıldı. Savaşan askerler hiçbir şeyden sorumlu olmayacak, askeri mahkeme yok." diyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İSLAM DÜNYASI SEYREDİYOR

Uluslararası Af Örgütü Kriz Müdahale Programı, İsrail’in Gazze'de, beyaz fosforlu top mermileri kullandığını belgeliyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

Gazze'de elektrik yok, su yok, yakıt yok, gıda yok, ilaç yok, tıbbi gereçler yok; insanlar ölümle burun buruna; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İsrail, taş üstünde taş, gövde üstünde baş, kundakta bebek bırakmamacasına 365 kilometre karelik Gazze’ye 6 bin bomba yağdırıyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İNSANLAR TEMEL HİZMETLERDEN MARUM BIRAKILIYOR

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu, Gazze Şeridi’nde 50 bin hamile kadının temel sağlık hizmetlerinden mahrum olduğunu, 5.500’ünün bir ay içinde doğum yapacağını duyuruyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

Siyonist İsrail, 1948 sınırlarında durmuyor, emperyalist emelleri için, Filistinlileri zorla sile süpüre soykırım uygulayarak vatanlarını işgal ediyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İsrail Birleşmiş Milletler kararlarına uymuyor, işgal ettiği yerlerden 1967 öncesi sınırlarına çekilmiyor, yayılmacılığa devam ediyor; süper Batı (?!) ve İslam Dünyası ya seyrediyor ya alkışlıyor ya da destek veriyor!

İSRAİL DEVLET OLMANIN KURALLARINA UYMUYOR

Devlet olmanın da bir kuralı, bir ahlakı, bir yasası var! Savaşın da bir kuralı, bir ahlakı, bir hukuku var!

İsrail devlet olmanın kurallarına uymadığı gibi Gazze’ye yaptığı da savaş kurallarına uymuyor. İsrail, Filistin ve Gazze’de savaş suçu işliyor!

İsrail BM Kararlarına Uymalı, İşgal Ettiği Topraklardan Çıkmalı ve 1967 Öncesi Sınırlarına Geri Çekilmelidir! ‘İnsan Hak ve Hürriyetleri’ Savunucuları Neredesiniz? Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Budist, Brahmanist, Taosit, dinli dinsiz, ey aklı eren insanlar neredesiniz? Haydi! Siyonizm’in hortlattığı yeni Nazizm’e karşı ayağa kalk!

SİYONİZME DUR DE

Haydi! Siyonizm’e dur de! Bu savaşı durdur! Haydi! Bu savaşa destek veren süper güçleri gönlünle, kaleminle ve dilinle yen! Ey Yüreği Olan İnsan! Ey Aklı Olan İnsan! Ey İnsanlık Dünyası! Ayağa Kalk! Filistinliler de insan! İsrail zulmüne karşı özgürlüğü haykır! Bu zulme karşı ‘insan hak ve hürriyetlerini’ haykır! Bu savaş dursun! İnsan insan gibi yaşasın! Yaşasın Dünya Barışının Teminatı Muhteşem Türkiye!

Yaşasın Barış Dünyası! Hür Yaşasın Müslüman, Hristiyan ve Yahudilerin Kutsal Kenti Kudüs! Yaşasın Barış Cenneti Ortadoğu! Yaşasın Egemen Filistin Devleti'" dedi.

Kaynak: gunebakis.com.tr


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.


Trabzon'da Seyahat İşletmeciliği/ Turizm Ve Seyahat Hizmetleri Meslek Elemanı

0532 464 21 30 HÜSEYİN KINALI

Kalorifer Kazanı Ustası Aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

0 462 841 50 90 MERAL KARADENİZ

Ekmek Ustası Aranıyor

Bu talebe Mevlana Unlu Gıda Mamulleri isimli iş yerinde Ekmek Ustası olarak çalışabilecek, uzun ekmek(baston ekmek) yapabilecek, mesleki deneyimi olan...

0462 341 11 97 ERKREM BAYDAR

Kapalı Depo Görevlisi aranıyor

Firmamızın Depo kısmında çalışmak üzere; En az lise mezunu, (20-40) yaş arası Deneyimli Forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Çarşıbaşı,...

0() 462 84 15 MERAL KARADENİ̇Z

Kalorifer Ateşçisi aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

MERAL KARADENİZ

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM kadın personel alınacaktır.

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM bünyesinde Trabzon merkezde açılacak yeni şubede istihdam edilecek Arapça veya İngilizce iletişim kurabilen kadın personel al...

05324642130 HÜSEYİN KINALI

Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır

Kaşüstünde bulunan HULK FİTNIS isimli işyerinde Fitnıs Eğitmeni olarak çalışacak Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır.  İlana...

Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere

Çukurçayır Mahallesinde  faaliyet gösteren Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere 30 yaş altı , DENEYİMLİ  , Kadın/Erkek  GARSON alınacakt...

OMEGA 61 SU ÜRÜNLERİ firmasında çalışacak Su Ürünleri Mühendisi aranmaktadır.