Trabzon'da kapalı yollar ve yapılan çalışmalar!

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün günlük verilerine göre Trabzon ve Karadeniz Bölgesi’nde, Türkiye genelinde yapılan yol çalışmaları ve kapalı olan yolların durumu.. Her gün gunebakis.com.tr'de

Gülçin Birinci
Gülçin Birinci Tüm Haberleri

Karayollarında yapılan yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları gerekmektedir. Birçok yol kesiminde üstyapı onarımı, yenileme ve genişletme çalışmaları yapılmaktadır. Bu nedenle, sürücülerin dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uymaları önemlidir.

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım!

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün vermiş olduğu günlük genel yol durumu bilgileri doğrultusunda her sabah günün yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını bizimle takip edebilirsiniz. Trabzon ve Karadeniz Bölgesi'nin yol çalışmalarını okumadan lütfen trafiğe çıkmayın.

Bugünkü Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü'nün hazırlayıp sunduğu, Trabzon yollarına bağlı illerde yapılan yol çalışmaları..

ÇALIŞMA YAPILAN YOLLAR

- Zigana-Kalkanlı-Torul yolunun 2-5.km.leri arasında yapılmakta olan çığ tüneli yapım çalışması nedeniyle yol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım servis yolu şeklinde alternatif güzergahtan sağlanacaktır.

- Araklı-Oylum yolunun 8-17.km.leri arasında yapılmakta olan sanat yapıları çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

- Trabzon-Gümüşhane yolunun 43.km.sinde yapılmakta olan sanat yapısı çalışması nedeniyle tırmanma şeridi şeklinde 3 şeritten sağlanan ulaşım, 2 şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

- Trabzon Maçka yolunun 20. km. sinde (Mataracı mevki) yapılmakta olan yaya kaldırımı yapım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

- Trabzon- Rize yolunun 9.km.sinde bulunan Kaşüstü Araç Alt Geçidinin, bölünmüş yolun her iki yönündeki güzergahlarında yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım-onarım çalışması nedeniyle 18.10.2023 günü, 08:00-17:00 saatleri arasında 3 şeritten sağlanan ulaşım, 2 şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

- Trabzon-Rize yolunun 5. km. sinde (Yalıncak, PTT mevki) yapılacak olan yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle 11.10.2023 - 25.10.2023 günleri arasında bölünmüş yolun her iki yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır. (11.10.2023 - 25.10.2023)

- Borçka-Murgul yolunun 1-14.km.leri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

- Borçka-Murgul yolunun 14-15 km.leri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kısa sürelerle trafiğe kapatılmak suretiyle tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

- Piraziz-Tirebolu yolunun 0-74.km.leri arasında muhtelif kesimlerde (Piraziz-Tirebolu) 13.09.2023 - 31.10.2023 tarihleri, 07:00-18:00 saatleri arasında otokorkuluk çalışmaları yapılacaktır. (13.09.2023 - 31.10.2023)

- Trabzon-Rize yolunun 7. km. sinde (Kaşüstü mevki) yapılmakta olan sanat yapısı yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Rize yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAPALI OLAN YOLLAR

- PAZARYOLU-ERZURUM (64-65.km.leri arasında ulaşım tüm araçlar için servis yolundan sağlanmaktadır.)

BUGÜN GENEL YOL DURUMU VE KAPALI YOLLAR

Karayolları Genel Müdürlüğü (18.10.2023)

1- Ankara-Niğde Otoyolunun 81-82.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Niğde istikameti sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

2- Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Balıkesir Batı Kavşağı-Savaştepe Kavşağı 23-25.km.leri arasında bakım-onarım çalışması yapılacak olup, İzmir yönü sağ şerit trafiğe kapatılacaktır. Ulaşım diğer şeritlerden sağlanacaktır.

3- Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı Kavşağı-Abant Kavşağı Kesimi arasında (Bolu Dağı Tüneli Geçişi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenilemesi çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna aktarılmış olup, sürücüler tekrar Abant Kavşağından otoyola katılım sağlayabilmektedir.

4- Ankara Çevre Otoyolunun Eskişehir Kavşağı-İncek Kavşağı 0-6.km.leri arasında İncek Kavşağı İstikameti üstyapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. Bu kesimde ayrıca Eskişehir Kavşağının İncek istikameti katılım kolu da trafiğe kapalıdır. Sürücüler Eskişehir Kavşağının diğer kollarından İncek istikametine yönlendirilmektedir.

5-  Antalya İl sınınırı-Akseki-İbradı ayrım yolunun 22-25.km.leri arasında 18.10.2023 tarihinde 10:00-17:00 saatleri arasında patlatmalı kazı çalışmalarının yapılması nedeniyle Akseki-3. Bl.Hd. yolunda trafik akışının kısa bir süre durdurulması gerekmektedir. Cevizli-Derebucak-İbradı güzergahı alternatif hat olarak tespit edilmiştir. sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

6- Samsun-Ordu yolunun 0-1.km.leri arasında bulunan Yeşilkent Kavşağının Sinop ayrımı kolu yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılmış olup, Sinop istikametine gidecek sürücülerin Otogar Kavşağını kullanmaları gerekmektedir.

7- Gerede-Ankara yolunun 23-28.km.leri arasındaki üstyapı (BSK) yenileme ve yol genişletme çalışmaları nedeniyle Gerede-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Ankara-Gerede istikametinden iki yönlü (Gidiş-Geliş) olarak sağlanmaktadır.

8-  Ermenek-Mut yolunun 10-30.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

9- Elazığ-Bingöl yolunun 35-36.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10- Trabzon-Rize yolunun 7.km.sinde (Kaşüstü mevkii) yapılmakta olan sanat yapısı yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Rize yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

18 Eki 2023 - 20:25 Trabzon- Trabzon Son Dakika

Muhabir  Gülçin Birinci


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.


Kalorifer Kazanı Ustası Aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

0 462 841 50 90 MERAL KARADENİZ

Ekmek Ustası Aranıyor

Bu talebe Mevlana Unlu Gıda Mamulleri isimli iş yerinde Ekmek Ustası olarak çalışabilecek, uzun ekmek(baston ekmek) yapabilecek, mesleki deneyimi olan...

0462 341 11 97 ERKREM BAYDAR

Kapalı Depo Görevlisi aranıyor

Firmamızın Depo kısmında çalışmak üzere; En az lise mezunu, (20-40) yaş arası Deneyimli Forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Çarşıbaşı,...

0() 462 84 15 MERAL KARADENİ̇Z

Kalorifer Ateşçisi aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

MERAL KARADENİZ

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM kadın personel alınacaktır.

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM bünyesinde Trabzon merkezde açılacak yeni şubede istihdam edilecek Arapça veya İngilizce iletişim kurabilen kadın personel al...

05324642130 HÜSEYİN KINALI

Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır

Kaşüstünde bulunan HULK FİTNIS isimli işyerinde Fitnıs Eğitmeni olarak çalışacak Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır.  İlana...

Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere

Çukurçayır Mahallesinde  faaliyet gösteren Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere 30 yaş altı , DENEYİMLİ  , Kadın/Erkek  GARSON alınacakt...

OMEGA 61 SU ÜRÜNLERİ firmasında çalışacak Su Ürünleri Mühendisi aranmaktadır.