16-22 Ekim Haftalık Burçlar I Haftalık Burç Yorumları 16-22 Ekim 2023

Yeni bir haftaya girerken, haftalık burcunuzu okumayı unutmayın! Bu hafta hangi burçları, neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık ve daha fazlası.. Astroloji dünyasından tüm gelişmeleri ve olayların burcunuza nasıl yansıdığını, sizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız, işte detaylar..

Gülçin Birinci
Gülçin Birinci Tüm Haberleri

Yeni bir haftaya girerken, haftalık burcunuzu okumayı unutmayın! Bu hafta hangi burçları, neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık ve daha fazlası.. Astroloji dünyasından tüm gelişmeleri ve olayların burcunuza nasıl yansıdığını, sizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız, işte detaylar..

16 EKİM - 22 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcunun Haftalık Burç Yorumu 

Özellikle işinizle meşgul olacaksınız. Çeşitli küçük projelerle ilgileniyor olabilirsiniz veya üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için programınızı daha iyi yapılandırmanın yollarını buluyor olabilirsiniz. Ayrıca egzersiz yaparak veya sağlıklı beslenerek vücudunuza bakım yapmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşen Terazi burcundaki güneş tutulmasının etkileriyle birlikte önümüzdeki günlerde yakın ilişkilerinizde değişiklikler yaşayacaksınız.  Bekarsanız birisiyle tanışabilirsiniz ya da iş ortaklığı kurabilirsiniz. Eğer birlikteyseniz partnerinizle birlikte önemli adımlar atıyor olabilirsiniz.

Boğa Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcunda, Ay'ın Yay burcunda olmasıyla kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. En yakın arkadaşlarınızla buluşuyor veya bir randevuya çıkıyor olabilirsiniz. Hobilerinize veya diğer eğlenceli aktivitelerinize ayıracak daha fazla zamanınız olabilir. Cumartesi günkü Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda iş hayatınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Size yeni bir iş fırsatı sunulabilir veya mevcut şirketinizdeki rolünüz değişiyor olabilir. Ayrıca sizin için daha derin anlam taşıyan bir iş arıyor olabilirsiniz veya daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek için çaba gösteriyor olabilirsiniz.

İkizler Burcunun Haftalık Burç Yorumu

İkizler olarak ev çevresinde aktivitelerle meşgul olacaksınız. Ailenizle görüşüyor veya onlara yetişmek için onları arıyor olabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanınızı düzenliyor veya dekore ediyor olabilirsiniz. Ancak aile dinamikleri veya çocukluk anılarınız konusunda biraz duygusal olabilirsiniz. Cumartesi günkü Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda yeni yaratıcı girişimlere başlayabilir veya sanatsal yeteneklerinizin nerede olduğunu keşfedebilirsiniz. Ayrıca, başkalarının onayını beklemek yerine kendinize daha fazla güven duyuyor olabilirsiniz

Yengeç Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Bir yere seyahate çıkıyor veya arkadaşlarınızla buluşmalar planlıyor olabilirsiniz. Ayrıca iş yerinde yazmak veya konuşmak gibi iletişime dayalı projeler de geliştiriyor olabilirsiniz. 14 Ekim'deki Ateş Çemberi güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda evinizde veya ailenizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Taşınıyor olabilirsiniz veya yaşam alanınızı döşemek veya dekore etmek için zaman harcıyor olabilirsiniz. Ayrıca çocukluğunuzu da düşünüyor olabilirsiniz veya aile üyeleriniz de daha büyük yaşam değişimlerinden geçiyor olabilir.

Aslan Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Aslan burcunda Ay'ın Yay burcunda olmasıyla bu hafta para aklında olacak. Nasıl daha iyi tasarruf edebileceğinizi veya bütçe ayırabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz veya yapmanız gereken çok sayıda satın alma işlemini düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca iş projelerinde ilerleme kaydediyor olabilirsiniz veya kendi işinizi nasıl genişleteceğinizi bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Cumartesi günkü Terazi burcundaki halkalı güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda podcast, haber bülteni veya sosyal medya kanalı gibi iletişim temelli projelere başlıyor olabilirsiniz. Ayrıca daha sosyal olabilirsiniz veya sık seyahat ediyor olabilirsiniz.

Başak Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Ay Yay burcundayken başlayan Başaklar önemli bir öz yansıma yapacaksınız. Hangi kişisel hedeflerin sizin için en önemli olduğunu buluyor olabilirsiniz veya genel imajınız ve kişisel tarzınız üzerinde dikkatli bir şekilde düşünüyor olabilirsiniz. Hafta sonu Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda işinizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Size daha fazla maaş veren bir iş aramak isteyebilirsiniz veya mevcut pozisyonunuzda zam alabilirsiniz. Ayrıca kendi işinizi kurmayı, serbest çalışmaya başlamayı veya tekliflerinizi çeşitlendirmeyi de düşünebilirsiniz.

Terazi Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Ayın Yay burcunda olması nedeniyle bu hafta Terazi burcunda her zamankinden daha duygusal olabilirsiniz. Bastırılmış duygularla yüzleşiyor olabilirsiniz veya sınırlayıcı zihniyetleri ve korkuları serbest bırakıyorsunuz. Meditasyondan veya bir tür ruhsal uygulamadan da daha fazlasını elde edebilirsiniz. Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşen güneş tutulmasıyla birlikte kendiniz hakkındaki düşünceleriniz önümüzdeki aylarda değişebilir. Taşınmak, büyük bir iş fırsatı yakalamak veya yeni bir ilişkiye girmek gibi önemli yaşam olayları gerçekleşiyor olabilir. Ayrıca sahip olduğunuzu hiç bilmediğiniz ilgi alanlarınızı da ortaya çıkarıyor olabilirsiniz.

Akrep Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda diğer insanlardan gelen desteği hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla buluşuyor veya bir tür topluluk etkinliğine katılıyor olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız sizi fırsatlarla buluşturuyor olabilir veya gelecek için ne üzerinde çalıştığınız konusunda iyimser hissediyor olabilirsiniz. Güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda maneviyatınıza daha fazla bağlı hissedebilirsiniz ve örneğin astroloji veya meditasyon yapıyor olabilirsiniz. Akıl sağlığınız da daha büyük bir öncelik olacak ve duygularınızı daha iyi anlamak isteyeceksiniz. 

Yay Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta önceliğiniz iş olacak. İş fırsatları konusunda size yaklaşılabilir veya uzun vadeli kariyer hedefleriniz üzerinde düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca başkaları tarafından daha çok görüldüğünüzü veya iş yerinde olumlu geri bildirimler aldığınızı hissedebilirsiniz. Cumartesi gerçekleşen Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda arkadaşlık değişiklikleri yaşayabilirsiniz.  Arkadaşlarınız da büyük yaşam değişimleri yaşıyor olabilir ya da yeni bağlantılar ve daha büyük bir topluluk duygusu oluşturmak için kendinizi her zamanki çevrenizden ayrılırken bulabilirsiniz.

Oğlak Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Açık fikirli olacaksınız bu hafta. Hayattaki daha büyük resim temaları üzerinde düşünüyor olabilirsiniz veya manevi inançlarınız üzerinde düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca okuma veya yazma yapıyor olabilirsiniz ve boş zamanlarınızda yeni bir şeyler öğrenmek için ilham alacaksınız. Hafta sonu gerçekleşen Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda kariyer değişikliklerinin gerçekleştiğini göreceksiniz. Uzun vadeli kariyer yönünüz değişiyor olabilir veya önemli iş fırsatları elde edebilirsiniz. Yeni bir role başlamak için bir işi bile geride bırakabilirsiniz.

Kova Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Kova burcunda, Ay'ın Yay burcunda olmasıyla bu hafta kişisel gelişime odaklanacaksınız. İlişki çatışmalarına nasıl farklı tepki verebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz veya insanlara karşı duygularınız konusunda daha açık olma konusunda pratik yapıyor olabilirsiniz. Ayrıca faturalarınızı ödüyor veya mali durumunuzu düzenliyor olabilirsiniz. Terazi burcundaki güneş tutulması etkileriyle birlikte bu hafta eğitiminizi ilerletmek ilginizi çekebilir. Bir kursa kaydolmak ve farklı maneviyatlar hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz veya yazma, öğretme veya yurtdışı seyahatleriyle ilgili büyük fırsatlar elde edebilirsiniz.

Balık Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Yakın ilişkilerinize öncelik vereceksiniz. Partnerinizle veya iyi bir arkadaşınızla bir randevuya çıkıyor veya kaliteli zaman geçiriyor olabilirsiniz.  Birisiyle nerede durduğunuz konusunda duygusal olabilirsiniz ya da nasıl daha iyi uzlaşabileceğinizi ve daha iyi bir ortak olabileceğinizi düşünüyorsunuz. Cumartesi günü gerçekleşen Terazi burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte önümüzdeki aylarda ilişki kalıplarının üstesinden gelmeye ve kendi davranışlarınızı daha iyi anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Ayrıca paranızı biriktirmenin veya yatırım yapmanın yollarını buluyor olabilirsiniz veya borcunuzu ödüyor olabilirsiniz.

Aylık burç yorumu Ekim 2023 için tıklayınız

16 Eki 2023 - 01:44 - Trend

Muhabir  Gülçin Birinci


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.


Kalorifer Kazanı Ustası Aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

0 462 841 50 90 MERAL KARADENİZ

Ekmek Ustası Aranıyor

Bu talebe Mevlana Unlu Gıda Mamulleri isimli iş yerinde Ekmek Ustası olarak çalışabilecek, uzun ekmek(baston ekmek) yapabilecek, mesleki deneyimi olan...

0462 341 11 97 ERKREM BAYDAR

Kapalı Depo Görevlisi aranıyor

Firmamızın Depo kısmında çalışmak üzere; En az lise mezunu, (20-40) yaş arası Deneyimli Forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Çarşıbaşı,...

0() 462 84 15 MERAL KARADENİ̇Z

Kalorifer Ateşçisi aranıyor

Firmamızın Kazan Dairesi  kısmında  çalışmak üzere; En az ilköğretim  mezunu, (20-45) yaş arası Deneyimli MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve...

MERAL KARADENİZ

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM kadın personel alınacaktır.

ARAKLI KINALIOĞLU TURİZM bünyesinde Trabzon merkezde açılacak yeni şubede istihdam edilecek Arapça veya İngilizce iletişim kurabilen kadın personel al...

05324642130 HÜSEYİN KINALI

Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır

Kaşüstünde bulunan HULK FİTNIS isimli işyerinde Fitnıs Eğitmeni olarak çalışacak Fitnıs Eğitmeni sertifikası olan kadın personel aranmaktadır.  İlana...

Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere

Çukurçayır Mahallesinde  faaliyet gösteren Bordo Mavi Balık firmasında istihdam edilmek üzere 30 yaş altı , DENEYİMLİ  , Kadın/Erkek  GARSON alınacakt...

OMEGA 61 SU ÜRÜNLERİ firmasında çalışacak Su Ürünleri Mühendisi aranmaktadır.