İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İpek Açar Kömürcü (Tüter) kimdir? Türk müzisyen, söz yazarı ve oyuncu hakkında merak edilenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Gökhan Türkay
Gökhan Türkay Tüm Haberleri
İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?
İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?
+6
Video için play'e tıklayın

İpek Açar Kömürcü, 7 Şubat 1976 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve aranjördür.

İpek Açar, çocukluk döneminde müzikle ilgilenmeye başladı. İlk öğrenimine devam ederken diğer yandan da müzik eğitimi aldı. 11 yaşında TAÇSAV'ın müzik yarışmasında birincilik aldı.

Orta ve lise öğreniminin ardından ise Berklee College Of Music Singer-Songwriter Bölümünü tamamladı. Hem opera hem de ses eğitimi aldı ve 1993 yılında Hürriyet Gazetesi ve Raks firması tarafından düzenlenen yarışmada birincilik elde etti.

1995'te Kayahan'ın albümlerinin yardımcı prodüktörlüğünü ve vokalistliğini yaptı. 2003'te ilk albümünü, 'Kayahan Şarkıları' ismi ile piyasaya sürdü. Ayrıca çok sayıda beste ve söz yazarlığı yaptı.

1999 yılında Kayahan ile evlendi ve çiftin Aslı Gönül isminde bir kızları oldu. 22 yıl süren evlilikleri, Kayahan'ın 2015 yılındaki vefatı ile sona erdi.

2019 yılında Alper Kömürcü ile evlenen İpek Açar, 2023 yılında hamile olduğunu açıkladı.

İpek Açar'ın kızı Aslı Gönül, 2023 yılı itibari ile 23 yaşındadır. Fizik alanında dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Durham Üniversitesi'nden mezun olmuştur.

İpek Açar, müzik kariyerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

İşte İpek Açar Kömürcü'nün hayatı ve kariyeri hakkında öne çıkan bilgiler:

Doğum tarihi: 7 Şubat 1976
Doğum yeri: Ankara
Eğitim: Berklee College Of Music
Kariyer: Şarkıcı, besteci, söz yazarı, aranjör
Özel hayatı: 1999-2015 yılları arasında Kayahan ile evli kaldı. 2019 yılından beri Alper Kömürcü ile evlidir.
Çocukları: Aslı Gönül (d. 2001)


İpek Açar Kömürcü (Tüter), Türk müzisyen, söz yazarı . İlk olarak 2003 yılında TAÇSAV  Akademi yarışmasına katılarak müzik hayatına adım atmıştır. Ardından, birçok albüm çıkaran İpek Açar Kömürcü (Tüter), Türk pop müziği sahnesinde kendine önemli bir yer edinmiştir. Peki, İpek Açar Kömürcü (Tüter) kimdir? İşte detaylar...

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İlk Yılları

Müzik hayatına Akademi yarışması ile adım atan İpek Açar Kömürcü (Tüter), güçlü sesi ve başarılı yorumuyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Türk pop müziği sahnesinde adından sıkça söz ettiren İpek Açar Kömürcü (Tüter), birçok albüm ve şarkıya imza attı. Ayrıca, oyunculuk kariyerinde de önemli işlere imza atan İpek Açar Kömürcü (Tüter), hayatıyla ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İpek Açar Kömürcü (Tüter) Kimdir? Başarılı Müzisyen Hakkında Bilinmeyenler

İpek Açar Kömürcü (Tüter), birçok ünlü isimle birlikte sahne aldı ve başarılı işlere imza attı. İşte İpek Açar Kömürcü (Tüter) hakkında bilinmeyenler:

  • İpek Açar Kömürcü (Tüter), 7 Şubat 1976 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi.
  • Müzik hayatına TV yarışması ile adım attı.
  • İlk albümü "Kayahan Şarkıları"  2003 yılında çıkardı.
  • Sonrasında "Haydi" adlı albümü çıkardı
  • Sonraki yıllarda  "Mazi" adlı albümünü yayınladı.
  • 2021 yılında "Masal Kuşu" albümünü piyasaya sürdü.
İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İpek Açar Kömürcü (Tüter) hakkında merak edilen diğer detaylar ise şöyle:

İpek Açar Kömürcü (Tüter) hangi burçtur?

İpek Açar Kömürcü (Tüter), Akrep burcudur.

İpek Açar Kömürcü (Tüter) kaç yaşındadır?

İpek Açar Kömürcü (Tüter), 2023 yılı itibariyle 47 yaşındadır.

İpek Açar Kömürcü (Tüter) nerede doğdu?

İpek Açar Kömürcü (Tüter), Ankara'da doğdu.

İpek Açar Kömürcü (Tüter) hangi okuldan mezun oldu?

İpek Açar Kömürcü (Tüter), Kadıköy Anadolu Lisesi okuduktan sonra  Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

İpek Açar Kömürcü (Tüter) Kimdir? Sonuç

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İpek Açar Kömürcü (Tüter), Türk müzik dünyasının sevilen isimlerinden biridir. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan İpek Açar Kömürcü (Tüter), hem müzik kariyeri hem de oyunculuk kariyeri ile başarılı işlere imza atmıştır. İpek Açar Kömürcü (Tüter)  Kayahan ile evlenmiş Kayahan 'ın son yıllarında beraber olmuştur.

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

1999 yılında, merhum sanatçı Kayahan ile dünya evine giren İpek Açar, bu evlilikten Aslı Gönül Açar adında bir kızı dünyaya getirdi. Ne yazık ki, Kayahan 2015 yılında hayatını kaybetti. İpek Açar, eşinin ölümünden sonra oyuncu Alper Kömürcü ile evlendi. Kızlık soyadı Tüter olan sanatçı, eski eşi Kayahan'ın soyadı Açar ve yeni eşinin soyadı Kömürcü'yü birlikte kullanmaktadır ve tam adı İpek Açar Kömürcü'dür.

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

Sanat dünyasının güzel yüzlerinden biri olan İpek Açar Kömürcü, 

Ayrıca,bir çok parçaya da da imza attı. Mektupların Eskidi, Cennet Kokulum, Seninle Her Şeye Varım Ben adlı single ların sahibidir. 

İpek Acar Kömürcü Tüter Kimdir?

İpek Açar Kömürcü (İpek Tüter) Kimdir, Kaç Yaşındadır?

 

Kayahan’la aralarında 27 yaş olan İpek Açar, 1999 yılında evlendiğinde, herkesçe “çok sürmez” gözüyle bakılmıştı evliliklerine. İpek Açar’ın şimdi boyunca ve evlendiği yaşta dünyalar güzeli bir kızı var Kayahan’dan..

 

1949 doğumlu olan ünlü sanatçı Kayahan’la 1999 yılında evlenen İpek Açar’ın arasında 27 yaş vardı. 50 yaşındaki Kayahan ile evlendiğinde henüz 23 yaşında olan İpek Açar ile Kayahan’ın evliliklerine “çok fazla sürmez, 3-5 ay içinde biter” denilmişse de, çift herkesi utandırdı sözlerinden.. Çünkü ünlü sanatçı Kayahan ölünceye kadar hep çok mutlu bir hayat yaşadılar. Bir de aşklarının meyvesi bir kızları oldu.

Peki Kayahan’ın vefatından sonra İpek Açar’a ne oldu? Hayatında bir değişiklik oldu mu? Kayahan’ın bir önceki evliliğinden olan kızı Beste Açar ile aralarının açık olduğu biliniyordu? Şimdi barıştılar mı? İpek Açar’ın kızı şimdi kaç yaşında ve adı nedir, neler yapmaktadır? İpek Açar, yoksa tekrar evlendi mi? Bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası haberimizin devamında..

İPEK AÇAR KİMDİR?

İpek Açar, 7 Şubat 1976'da Ankara'da dünyaya geldi. Kayahan'ın ilk olarak solisti ve sonra eşi olarak tanınan İpek Acar Kadıköy Anadolu lisesi mezunudur.

Çocukluk dönemini Ankara'da geçiren İpek Açar, 5 yaşlarındayken müzik ile ilgilenmeye başladı. İlk öğrenimine devam ederken diğer yandan da müzik eğitimi aldı. 11 yaşında da TAÇSAV'ın müzik yarışmasında birincilik aldı.

Orta ve lise öğreniminin ardından ise Berklee College Of Music Singer-Songwriter Bölümünü tamamladı. Hem opera hem de ses eğitimi aldı ve 1993 yılında Hürriyet Gazetesi ve Raks firması tarafından düzenlenen yarışmada birincilik elde etti.

1995'te Kayahan'ın albümlerinin yardımcı prodüktörlüğünü ve vokalistliğini yaptı. 2003'te ilk albümünü, 'Kayahan Şarkıları' ismi ile piyasaya sürdü. Ayrıca çok sayıda beste ve söz yazarlığı yaptı.

KAYAHAN İLE EVLENDİ

İpek Açar 1999'da ünlü sanatçı Kayahan ile 23 yaşında evlendi. Çiftin Aslı Gönül isminde bir de nur topu gibi bir kızları oldu. 22 yıl süren evliliklerinin ardından 2015'te, Kayahan'ın ölümü ile sona erdi.

BESTE AÇAR İLE BİTMEYEN KAVGA

Merhum sanatçı Kayahan'ın kızı Beste Açar, yıldızının bir türlü barışmadığı babasının eşi İpek Açar ile arasındaki kavga hiç bitmedi. İkili arasında sular bir türlü durulmazken yeniden evlenen İpek Açar’ın şimdiki eşi Alper Kömürcü ile de kavgalı olduğu hatta Beste Açar’ın, yeni çift hakkında ağır suçlamalarda bulunduğu iddiaları son gelişmeler arasında yer almaktadır.

2019’DA YENİDEN EVLENDİ

İpek Açar, 2019 yılında Alper Kömürcü ile nikah masasına oturdu. Daha önce yaptığı bir açıklamada "Benim sağlık problemim var, o yüzde bir kez daha anne olmam zor" diyen ve 3 yıl önce çocuk sahibi olmak için başvuru yapan İpek Açar yeniden hamile kaldığını öğrenince şaşkına döndü. 3 yıldır prosedürlerin tamamlanmasını bekleyen çift aldığı bebek müjdesiyle çok mutlu oldular. Çift aldıkları güzel haberin ardından evlatlık başvurusunu da geri çekmedi.

Birkaç ay önce Bodrum'a yerleşen ve sadece işleri için İstanbul'a gelen 45 yaşındaki sanatçı İpek Açar Kömürcü, hamilelik sürecini gözlerden uzak şekilde geçirmek istiyor.

KAYAHAN VE İPEK’İN KIZLARI ASLI GÖNÜL

Şimdilerde 23 yaşında olan Aslı Gönül, duru güzelliğiyle ve anne-babasına benzeyen güzel sesiyle kendine hayran bırakıyor.

Aslı Gönül, fizik alanında dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Durham Üniversitesi'nden mezun oldu. İpek Açar, daha önce verdiği bir röportajda kızı için, "Muhteşem bir sesi var. Gitar, piyano çalıyor ama bilim insanı olma yolunda ilerlemeyi tercih etti. Biz de tüm kalbimizle onu destekledik" dedi.

Sonuç

İpek Açar Kömürcü, sanat dünyasındaki başarısı ve aşk hayatındaki zorluklara rağmen güçlü duruşuyla örnek bir isim haline geldi. Kariyerindeki başarıları ve hayatındaki iniş çıkışlarla edindiği tecrübeleri, sanatseverlerle paylaşmaya devam ediyor.

20 Şub 2023 - 18:10 - Genel

Mahreç  Gökhan Türkay


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günebakış Trabzon Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günebakış Trabzon Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günebakış Trabzon Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günebakış Trabzon Haber değil haberi geçen ajanstır.