banner114
banner146

İktidardan da muhalefetten de hayır yok

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, Trabzon’da basın açıklaması düzenledi. Türkiye’nin temel sorunlarını, Cumhur ve Millet ittifaklarını ele alan Nacar, “İktidarıyla muhalefetiyle bunların hiçbirinin senin sorunlarını çözecek ehliyette, liyakatte, samimiyette, dürüstlükte, yetkinlikte kadroları yok! Bunların halkın sorunlarını çözmek gibi bir niyetleri de yok! Onların işi gücü kendi menfaatleri!”dedi.

ARTIK GEMİLER BATMASIN

Nacar basın açıklamasında farklı konulara değinerek şu ifadelere yer verdi: “Bütün vatandaşlarımız gibi AKPli vatandaşlarımızca da kabul edilmektedir ki zor günlerden geçmekteyiz. Problemler kangrenleşmiştir. Vatandaşlarımız mutsuz ve umutsuzdur. Herkes birbirine “Hayırdır, Karadeniz’de gemilerin mi battı?” diye soruyor. Biz “Artık gemiler batmasın!” diyor ve batmak üzere olan gemileri de kurtarmak istiyoruz…”

DERT ÇOK; DOKTOR MİLLET PARTİSİ İLAÇ DA MİLLET PARTİSİ’NDE

“Bugün ülkemizin acilen çözülmesi gereken temel meselelerini konuşmak ve Millet Partisi’nin bu meseleleri nasıl çözeceğini sizlere anlatmak istiyoruz. Son 20 yılda, AKP iktidarının çözmek yerine eline yüzüne bulaştırarak batağa sürüklediği ekonomik durumumuzu konuşacağız. Gençlerin, esnafın, işçinin, çiftçinin, fındık üreticisin, kentlinin, köylünün, emeklinin dertlerini dert edinip çözümü göstereceğiz. Fakiri-yoksulu daha da fakir-yoksul hale getiren ekonomik kararları konuşacağız. Gençlerimizi ve beyin göçünü konuşacağız. Doktorlarımızın, sağlıkçılarımızın, bilişimcilerimizin, teknokratlarımızın hâsılı yetişmiş beyinlerimizin göçünü konuşacağız. Gençlerimizin sorunlarına çareler arayacağız. Sözleşmeli ballı-kaymak maaşlı bir grup ayrıcalıklı yöneticileri konuşacağız. Üç-beş yerden aylık alarak yağma Hasan’ın böreğini yürütenleri konuşacağız. Millet açlıkla pençeleşirken KKM’la, GES’le bankalardaki paraları enflasyon karşısında Hazine tarafından garanti altına alınanları konuşacağız. Hazine garantili çılgın Deli Dumrulvari projeleri konuşacağız.”

İKTİDARDAN DA MUHALEFETTEN DE SANA HAYIR YOK!..

“Ve bütün bu problemleri çözmek yerine, 20 yılda iyice içinden çıkılamaz hale getiren, metal yorgunluğuna uğramış AKP’yi konuşacağız. Yorulmuş, tükenmiş AKP’nin bu sorunların altında kalkamayacağını ispat edeceğiz. Ve artık AKP’yi dinlendirmemiz gerekir, kararını vereceğiz! Vereceğimiz bir karar daha var, Aziz Trabzonlular! O karar da şu: Sorunlarımızı AKP çözemeyeceği gibi şu her şeyini bildiğin muhalefet de çözemez! Sen onları biliyorsun, hemen hepsini bir şekilde gördün, iktidar koltuğunda denedin! CHP de, Gelecek de, Deva da, İYİ de bir şekilde iktidar koltuğunun kıyısından, köşesinden geçti. İktidarıyla muhalefetiyle bunların hiçbirinin senin sorunlarını çözecek ehliyette, liyakatte, samimiyette, dürüstlükte, yetkinlikte kadroları yok! Bunların halkın sorunlarını çözmek gibi bir niyetleri de yok! Onların işi gücü kendi menfaatleri! Toplama insanlarla iktidar gemisi yürümez! Yürürse de işte bu kadar yürür!”

DOKTOR; MİLLET PARTİSİ! İLAÇ; MİLLET PARTİSİ’NİN ‘MUHTEŞEM TÜRKİYE PROJESİ’

“Bir bak dünyaya! İkinci Cihan harbinde yerle bir olmuş Almanya nerede? Japonya nerede? Harbe girmemiş Türkiye nerede? 1940 yılından bugüne Türkiye’nin başına gelen iktidarlar sana ne verdiler? 20 senelik AKP iktidarı yoksulluktan başka sana ne verdi? 2023’te 25 bin dolar sözü verdikleri kişi başı milli gelir bugün 8.500 dolar! 25 bin dolar nerede? 8 bin 500 dolar nerede? Senin alın teri paraların kimlerin cebinde? Bu sözünü tutmayan 20 yıllık metal yorgunu iktidara da bu uydu muhalefete de önümüzdeki seçimde biletini kes!.. Bunların yerine Millet Partisi kadrolarını destekle ve iktidar yap!.. Senin dertlerini, ülkenin sorunlarını 1970’li yıllardan bugüne gördüğün, bildiğin, tanıdığın; yetişmiş, yetkin Millet Partisi kadroları çözer! Doktor; Millet Partisi! İlaç; Millet Partisi’nin ‘Muhteşem Türkiye Projesi’.

Fatoş YETİMHELLAÇ

Anahtar Kelimeler:
IktidarTrabzon
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.