banner114
banner146

Dedi: Size göre 15 Temmuz nedir?

Dedim: 15 Temmuz, bir darbe girişimidir. 15 Temmuz bir iç savaş provasıdır. 15 Temmuz, bu ülkeye ve insanımıza karşı ihanet operasyonudur. 15 Temmuz Müslüman Türk’ü ortadan kaldırma ve İslam’ı yozlaştırma girişimidir. 15 Temmuz, Türkiye’yi ABD’nin bir eyaletine dönüştürme eylemidir. 15 Temmuz, Siyonizm’in 40 yıllık birikiminin yenildiği tarihtir.

Dedi: 15 Temmuz tarifinizde bir darbe girişiminin ötesine geçtiniz. Diğer darbelerden farklı mı değerlendiriyorsunuz? Sonuçta askeri bir darbeydi ve askerin ülkeyi yönetme girişimiydi.

Dedim: Yanılıyorsunuz. 15 Temmuz’un görünen yüzü bir darbe girişimi olarak yansısa bile arka planında asker yok. Kendisini çağın mehdisi olarak tanıtan ve Siyonizm’in onayladığı bir dini akım var. Ülkeyi askerler değil bu sapık kol yönetecekti. Daha önceki darbelerde ülkedeki sistem değişmedi. Lakin bu darbe başarılı olsaydı ülke bambaşka bir kulvara savrulacaktı. Sahadaki asker, ülkeyi silah zoruyla teslim aldıktan sonra bu sapık kolun emrine girecekti.

Dedi: “Bir iç savaş beklentisi ve girişimi” dediniz. Kim kiminle savaşacaktı?

Dedim: FETÖ’ye darbe yaptıranlar, bu anlayışın, bu gücün galip geleceğini asla düşünmedi. Darbe girişimi, Sayın Cumhurbaşkanı’nın halkı sokağa çağırmasıyla 24 saatte bitirildi. Şayet böyle olmasaydı, Sayın Cumhurbaşkanı bu çağrıyı yapmasaydı, Allah korusun alıkonulsaydı, bu bir iç savaş demekti. Bu halk, FETÖ darbesine karşı şehir şehir mücadele eder yine teslim olmazdı. Yani FETÖ bu ülkeyi asla teslim alamazdı. İç savaş çıkar, ülke çökerdi. Tıpkı Suriye’de olduğu gibi. Siyonizm’in esas istediği şey de buydu. İç savaşla ülkeyi bitirmek.

Dedi: “İnsanımıza karşı ihanet operasyonu” dediniz. Bunu açar mısınız?

Dedim: İnsanımızın inancını istismar ederek ve onlardan toplanan paralarla insanımıza ihanet edildi. Çocuklar birer birer ailelerinden koparıldı. Dershanelerinden okullarına ve tüm yapılarına kadar bir ihanet içinde oldukları ortaya çıktı.

Dedi: “Müslüman Türk’ü ortadan kaldırma ve İslam’ı yozlaştırma girişimi” dediniz. Bununla ne demek istediniz?

Dedim: FETÖ lideri kendisini “mehdi” olarak tanımlarken kendisinde dine yeni hükümler koyma hakkı da  görüyordu. Kitaplarında bunlar var (Ne yazık ki darbe girişiminden önce böyle bakılmadığı için…Yani İslam’ı tahrif etme amaçları bilinmediği için eserlerinde bunlar es geçildi) FETÖ lideri, Dinler Arası Diyalog safsatasıyla Müslümanlar gibi Hristiyan ve Yahudileri de cennete gönderen bir çizgi üzerindeydi. Kuran’dan bazı ayetleri gizleyerek ve Peygamberimizin bazı hadislerini kendince yorumlayarak böyle bir çizgi geliştirdi. İslam’ı tahrif ederek yeni bir din ihdas etmeyi planladı. Tam da Siyonizm’in istediği şeydi. Bu din Türkiye’de ihdas edilecek ve diğer İslam ülkelerine enjekte edilecekti. Esas sorun Müslüman Türk’ün bu sapkınlığa ikna edilebilmesiydi. Zira, dünyadaki Müslüman kitleler herhangi bir olayda önce Türkiye’ye bakıyorlar ve vaziyet alıyorlar. İsrail’in daha sonra başlattığı “büyük dostluk” olayını, Türkiye yürütecek ve böyle yarım kalmayacaktı.

Dedi: "ABD’nin bir eyaleti yapma girişimi.” nasıl olacaktı?

Dedim: Bu zaten apaçık ortada. Bunu ABD de gizlemiyor. Siyonizm ABD üzerinden dünyaya şekil verirken bu kez Truva atı Türkiye olacaktı. İslam alemi için Türkiye kullanılacaktı.

Dedi: “Siyonizmin 40 yıllık birikimi yenildi.” ne demek?

Dedim: FETÖ projesi Siyonizm’in projesiydi. Bir vaazdan dünya çapında bir şer örgütü çıkarmak ve bununla İslam’ı tahrif etmeyi amaçlamak 3-5 yıllık bir proje olamaz. Bu, tam 40 yıllık bir projeydi. Türk halkı tıpkı Çanakkale’de o çelik zırhı göğsünde nasıl parçaladıysa 15 Temmuz’da da aynısını yaptı. Çanakkale, Türk yurdunu fiili işgal etme girişimiydi. 15 Temmuz ise yine Türk yurdunu fikren işgal etme teşebbüsüdür.

Dedi: Size göre başarısız olmalarının ana nedeni neydi?

Dedim: Ayrıntıları bir kenara koyalım. Darbeyi erken ilan etmeleri… Polisi kaybetmeleri… Cumhurbaşkanımızı ele geçirememeleri! Bütün bunlar bir yana… Allah izin vermedi. Allah onların yüreklerine korku, halkın yüreğine cesaret yükledi. Zaferi Allah ihsan eyledi.

Bakanımız Süleyman Soylu’nun bilgileri dahilinde Türkiye’nin çeşitli vilayetleri için “15 Temmuz Gazileri” kitap çalışması yapıyoruz. Çeşitli şehirlerden 500 civarında gazinin o gece verdiği mücadeleyi kitaplaştırdık. Tam 10 kitap yaptık. Allah FETÖ sapkınlığına izin vermeyerek Türkiye’yi bir kez daha korudu. “Çanakkale ruhu” benzeri bir haliyle yumruklar tankları, fırlatılan ayakkabılar uçakları yendi. Gerisi bu keyfiyeti dolduran aksesuarlardan ibarettir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
pir 1 ay önce

- Siyasette en doğru ve cesur çizgiyi SP ve onun lideri Sn. Karamollaoğlu takip etti. En zor işi başardı. 50 Yıl beraberinde olduğu ve sonra ayrılan, düzene entegre olan, yığınla yanlış yapan AKP VE BAŞKANINA UYMADI. oNUNLA BİRLEŞİP, İTTİFAK YAPIP günahına ortak olmadı. AKP'nin SP'yi yanına alarak aklanmasına izin vermedi. Kutuplaşmayı önledi. Diğer kesimlere İslam için kapı araladı, sevdirdi, onları dönüştürdü. Ama millet anlamaması için her türlü karalama, iftira, algı, ayrıştırma, hakaret, düşmanlaştırma SP ve Temel beye yapıldı. Yetmedi Fatih bey oradan koparıldı. İlerde tarih altın harflerle yazacak ama iş işten geçmiş olacak.

Avatar
Kamil Hoca 1 ay önce

türk milleti dürüst vatanperver ve güzel insanların değerini maalesef öldükten sonra anlıyor...örnek....rahmetli özal ve erbakan hoca