Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu böyle gitmez!

Bu böyle gitmez!

Bir değil, üç değil, dört değil. Rizespor öne geçtiği bir maçta daha üstelik rakip 10 kişi kalmasına rağmen yine kaybetti.

Antalyaspor maçın son dakikası ile uzatma dakikalarında penaltıdan attığı gollerle  Rizespor’un galibiyet hasretini bir başka maça bırakmış oldu.

İbrahim Hoca sürekli şunu söylüyor; ‘İbrahim Üzülmez’in takımı mücadele eder, İbrahim Üzülmez’in takımı bir karakter ortay koyar’. Ancak gel gör ki İbrahim Üzülmez’in takımı öne geçtiği maçları böyle basit hatalardan ve yanlışlardan kaybediyor.

Bunun hesabını verecek olan da Hocadır.

Olmuyor hocam olmuyor…

Bu kadar da olmaz. Eğer bir oyunu kontrol edemiyorsan, lehine bitiremiyorsan demek ki çok sorun var.

İlk yarıyı bir penaltı golüyle önde kapatmışsın. İkinci yarıda iyi mücadele ediyorsun. İyi mücadele eden bir takım. Üstüne üstlük rakip kırmızı kart görerek sahada on kişi kalmış. Farkı artıracak çok net pozisyonları da buluyorsun ancak bunları atamıyorsun. 10 numara olarak alınan Boldrin de çok net bir gol kaçırıyor. ‘Maçı tam kazanacağım’ diyorsun yapıyorsun bir anlamsız değişiklik 90.dakika 1-1, uzatma dakikalarında gelen penaltı golüyle 2-1 mağlupsun.

Şaka gibi ya… İnsanın inanası gelmiyor. Böylesine mağlubiyetler ne mücadele bırakıyor, ne de takım karakteri bırakıyor.

Tam bir fiyasko…

Tam bir hezimet…

Haftalardır kazanamayan bir Rizespor, üstelik bu şekilde mağlup olan bir Rizespor bakalım bundan sonra ne olacak?

Ancak bir şeylerin olması lazım.

Bu iş böyle gitmez.

Öne geçtiğin maçları böyle son dakikalarda kaybediyorsan, sıkıntı da arıza da çok büyüktür.

Umarım bu arıza en kısa zamanda giderilir.