Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Görünen ve görülmek istemeyen

Görünen ve görülmek istemeyen

Trabzonspor’da camianın gördüğü şu anda kötü bir gidişat olduğu… Rıza Çalımbay’ın göstermek istediği ise iyi bir Trabzonspor’un var olduğu. Çalımbay, bunu da “Geldiğimiz günden itibaren çıktığımız maçları baz aldığımızda 6 galibiyet, 1 yenilgi ve 6 beraberlikle 24 puan topladık ve Başakşehir’in ardından 2. sırada yer aldık” şeklinde ifade ediyor. Çalımbay’ın gösterdiği tablo ve camianın gördüğü bambaşka. O zaman şöyle bir soru soralım? Çalımbay’ın da “Kaostan aldık” dediği Trabzonspor, ilk 4 haftalık süreçte ne yaptı, aynı kadroya sahip Çalımbaylı Trabzonspor oynanan bu 4 maçta 2. yarıda kaç puan topladı?

Trabzonspor, ligin ilk 4 haftasında Konya ve Gençlerbirliği maçlarından 6 puan, Göztepe maçından mağlubiyet ve Fenerbahçe karşılaşmasından da 1 puan çıkardı. Yani toplamda 7 puan aldı. Peki, ikinci yarıda bu maçlar ne oldu? Hepsi beraberlik… Yani 4 puan! Sonraki 4 maçta yani Çalımbay’ın Trabzonspor’a gelmesine neden olan 4 haftalık periyotta ne oldu? Başakşehir, Beşiktaş maçları beraberlik; Alanya ve Akhisar maçları tarihi yenilgiler. Şimdi Çalımbay’ın önünde bu zorlu maçlar var. Şampiyonluk yarışındaki Başakşehir ve Beşiktaş; ateş hattında dolaşan Alanya ve Akhisar maçları!..  Açık konuşmak gerek birbirinden zorlu 4 maç, kısacası 4 final! Çalımbay, bu maçlardan da alınacak beraberlikler veya olası kötü sonuçlardan sonra da “İyi bir Trabzonspor var” diyecek mi? Trabzonspor için “Kaos” kelimesini kullanan Çalımbay, 8 haftada 9 puan toplayan Trabzonspor’u geçebilecek mi!.. Bunun için gerekli olan sadece 6 puan yani 2 galibiyet!..