Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İki yüzlüler

İki yüzlüler


 

Şu ABD ve AB ülkeleri öyle tavır sergiliyorlar ki, iğrenç ötesi demek bile az kalır. Afrin operasyonu nedeniyle ülkemizi protesto edip, tehditlerle sindirmeye çalışıyorlar. Başta ABD ile Almanya ve Fransa. Bunlardan nefret ettim. Sanki her gün onların askeri şehit oluyor, her gün onların halkı acı çekiyor. Kendini koruma uğruna savaşan biz, çocukları ölen biz. Ne utanmaz ikiyüzlü ülkeler var. Birde utanmadan protesto edip tehdit savuruyorlar. Terör örgütlerine silah ve mühimmat temin ederek, bizimle gizli savaşan bu ikiyüzlülerin ardı arkası kesilmiyor.

Amerika okyanus ötesinden gelip binlerce mesafeyi aşarak Orta Doğu’da konuşlanıyor, biz sınırımızda güvenliğimiz için operasyon yapmayacağız. Ülkemize roket ve füzelerle saldıranlara karşı kayıtsız mı kalalım? 40 yıldır bu sınırlar ötesinden gelip askerimize kurşun sıktılar. Yollara mayın döşediler. Bizi Türk-Kürt diye ayırmaya çalıştılar. Binlerce şehit verdik. Kısacası maddi manevi çok büyük zararlara uğradık. Topraklarımıza göz diken bu terör örgütlerine siz bırakın terörist demeyi destek olmadınız mı? Yaptıklarınız artık inkâr edilemez gerçeklerle gün yüzüne çıkmadı mı? Sizin ikiyüzlü olduğunuzu artık tüm dünya gördü.

Siz bu ülkeye gözdağı vermeyi bırakın. Bunca yıl bizim yaşadıklarımızı siz yaşasaydınız çok daha beterini yapardınız. Orta Doğuyu karıştıran siz siniz. Saddam'ı yok edip, Irak'a giren siz siniz. İsrail'i destekleyerek Filistin’i bitiren sizsiniz. Mısır'da darbeyi yapan, Feto'yu saklayan ve himayesine alan yine siz siniz. Dünyayı karıştırdınız cezasını da siz çekeceksiniz. Biz ilahi adalete güveniyor ve tecelli edeceğine inanıyoruz. Tıpkı ikiyüzlülüğünüzün ortaya çıkması gibi. Az kaldı bekleyin.