Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hep mazeret!

Hep mazeret!

Önce Karabükspor, ardından Konyaspor, şimdi de Fenerbahçe…

Ah Rıza hoca ah…

Karabükspor beraberliğinin ardından;

"Karşımızdaki takım can derdinde ve mücadele edecekler. Tekmeye kafa koyacaklar. Bizim de aynısını yapmamız gerekiyordu. İstediklerimiz olmadı. Buna Karabük takımı da izin vermedi…" dedi.

Konyaspor beraberliğinin ardından;

“İstediğimiz pozisyonlara girdik. Hem bu maçta, hem de oynadığımız kupa maçının ikinci yarısında, üstünlüklerin hepsi bizdeydi. Ama değerlendiremedik. Kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık 10 kişiye karşı oynamak her zaman kolay değil" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe maçının ardından ise;

“İlk yarıda ki oyunumuzla kesinlikle galibiyeti hak etmedik. İkinci yarı iyi oynadık. İlk yarıda böyle oynamalıydık. Özellikle yediğimiz gol bizim en çok çalıştığımız, Türkiye’nin en iyi ölü toptan gol atan takımıydı. Ona göre her türlü tedbiri aldık. En iyi oynadığımız zamanda gol yedik. Bireysel hata, bir arkadaşımız boş bırakıyor gol oluyor. Basit hatalar yapmamak lazım. İlk yarıda ki gibi değil ikinci yarıda ki gibi başlamak gerekiyor. Bunların üzerinde çalışacağız” dedi…

Evet… 3 maç ve kaybedilen 6 puan sonrasında…

Mazeret… mazeret… mazeret…

Sonuçta Trabzonspor şampiyonluk yarışına havlu atmış durumda.

Tüm bu mazeretleri bir kenara koyarsak derbinin ardından Çalımbay’ın söylemleri takımdaki sorunu da net bir şekilde ortaya çıkartıyor aslında.

Haftalardır performans olarak dip yapan Yusuf ile böyle bir mücadeleye başlamak hataların en büyüğü olsa gerek. Sosa’nın oyuna girmesiyle Trabzonspor sahada fark yaratırken, Rıza hocanın kendi mazeretlerinden hiç ders çıkartmadığını da görmüş olduk!

Ayrıca oyuncular da son maçlardaki hatalarından ders çıkartmamış.

Tablo böyle olunca da ligde bulunduğumuz yeri de fazla yadırgamamak lazım Rıza hoca…!