Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Biz bildiğimizi yapalım?

Biz bildiğimizi yapalım?

Arkadaş ne bitmek belamız var, şu ameli olmayanlara bakarmısınız; kendileri 5 bin tır silah gönderip, 30 bin kişilik terör ordusu kuruyor. Biz sınırımızda güvenlik önlemi alıyoruz ona da laf ediyorlar. Neymiş efendim Afrin harekatı yapılmamalıymış. Siz o bölgede Ortadoğu'da Kürt devleti kurmak için her yaptığınızı mübah sayacaksınız, biz ülke olarak tehdit altında kalmaya devam edeceğiz. Nakın şu amelsizlere nede vurdum duymazlar.

İşin bir ilginc tarafı da aşağısı sakal yukarısı bıyık misali. Atsan atılmaz, satsan satılmaz cinsinden. Amerika denilen bu yüzümüze gülüp arkamızdan iş çeviren amelsizler tüm yalanları gün yüzüne çıkmasına rağmen pişkin, pişkin filim çevirmeye devam ediyorlar. Bizim kırmızı çizgimizi bize beyazmış gibi gösterme gayretindeler.

Biz Afrin'de güney koridora engel olmak zorundayız. ABD hedefe ulaşmak için burada kürtleri kullanıyor. Amaçları Akdenize çıkacak bir korüdor oluşturmak. Zira Akdenize çıkışı olmayan bir kürt devletinin ayakta kalma şansı yok. Bunu sağlaya bilmek için ABD daha önce Rakka operasyonunu yaptı. Anlayacağınız biz şuan itibariyle bildiğimizi yapmak zorundayız. Herkes haddini bilecek. Biz sınır güvenliğimizi alırız ve Suriye'nin toprak bütünlüğünüde bu sayede sağlarız. Hal böyle olunca sığınmacılarda ülkelerine döner. Anlayacağınız biz doğru olanı yapıyoruz. Umarım ABD ve diğerleri o çirkin yüzlerini daha fazla saklamazlar. Zira at kaçtı, torba düştü.