Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Transfer çikolatasız geçmez

Transfer çikolatasız geçmez

Yılın son günündeyiz. Hereksin kendine göre farklı düşünceleri, hedefleri ve yeni yıldan beklentileri var.  Rizelilerin de beklentisi ve hedefi Çaykur Rizespor’un bir yıl aradan sonra Süper Lig’e geri dönmesi. Her takım gibi Çaykur Rizespor’da da devre arası transferi gündemde. Bu noktada Atmaca listesini çoktan hazırlamış. Ancak rakamlar çok yüksek olduğundan transfer borsasındaki rakamların biraz oturmasını bekliyor. Zaman kısa olduğu için çok fazla beklenmeyecek. Yılbaşı ya eminim ki karşınıza çok sık çeşit çeşit çikolatalar çıkıyor. Taraftar haklı olarak yılbaşı hediyesi olarak çikolata tadında transfer istiyor. Çikolatayı kim sevmez k? Ona çok az insan hayır diyebilir. Çikolatayı çok seven biri olarak bende çikolata tadında transfer bekliyorum. Çikolata çok sağlıklıdır. Elbette hangi tür çikolata tercih ettiğiniz de önemli. Rizespor’un da yılbaşı hediyesi olarak yapacağı transferler çikolata tadında olmalı.

İbrahim Üzülmez, ilk devrenin son haftalarında yaptıklarıyla yeşil-mavili takımdaki kredisini yükseltti. Son iki haftada önemli galibiyetler aldı. Bu iyi görülebilir ama takımın çok ciddi eksikleri ile kulübe derinliğine de ihtiyaç duyduğu kesin. Tüm her şeyi alt alta koyduğumuzda hem defanstan forvete saha içine hem de kulübeye nokta atışı transferin bir lüks değil ihtiyaç olduğu inancındayım. Defans ve orta sahada ciddi sorunlar var. Bunları bir şekilde halledersin ama forvet çok daha önemli. Rizespor ilk yarı sonunda ligin en fazla gol atan takımı. Ancak Leonard Kweuke durumu da ortada. Gitti gidiyor. Her zaman Rizespor için çük büyük bir güçtü. Rakiplerin korkulu rüyası. Yerinin dolması o kadar kolay da değil. İşte bu yüzden çikolata tadında transfer diyorum.