Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Olmuyor İbrahim  hoca olmuyor

Olmuyor İbrahim  hoca olmuyor

Olmuyor İbrahim hoca olmuyor…Bu oyuncu tercihleriyle, bu sistem ve oyun anlayışıyla hiç olmuyor…Böyle giderse olacağı da yok. Sıradan bir takım haline geldi Rizespor. İbrahim hoca senin kadronda Milosivic gibi bir defans oyuncusu varsa oynatacaksın tribünde oturtmayacaksın. Oynatmazsan önce taçtan sonrada kornerden yediğin gollerle mağlup duruma düşersin. Defans yolgeçen hanına dönmüş. Hata üstüne hata. Orta saha başarısız. Forvet ise tel tel dökülüyor. Böyle bir takım karşısında Giresunspor taraftarı Üzülmez ve Rizesporlu futbolcuları tebrik ederek alkışlıyor. Onlarda karşılık veriyor.

Devre 2-0 tamamlandıktan sonra ev sahibi dikkatli ve kontrollü oynarken Rizespor biraz atak göründü. Ama hücumdayken Ümit’in kaptırdığı top 3. golü getirdi. Dedik ya defans yol geçen hanı. Kweuke çıkıyor Ozan Papeker giriyor ve topla ilk buluştuğu pozisyonda da golü atıyor.

Çaykur Rizespor Giresunspor’a mağlup oldu. Bu görüntü iyi değil. İçler acısı. Sıradan bir takım haline gelen Çaykur Rizespor, ağır cezalık. Ve bu ceza da mutlaka verilmeli. Eğer verilmezse Çaykur Rizespor’u daha çok zor günler bekliyor. Bunu da unutmayın beyler. Giresunspor’a gelince takım olarak iyi mücadele ederek iyi oynadılar. Yüreklerini ortaya koydular. Rizespor zaaflarından ve hatalarından iyi yararlanıp goller attılar. Bunun karşılığında da 3 puanı alan taraf oldular.