Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Beyler şimdiden dersinize çalışın

Beyler şimdiden dersinize çalışın


Trabzonspor yönetiminin iş başına geldikten sonra gerçekçi anlamda hesap vereceği ilk platform, 25 Aralık’taki seçimsiz genel kurul olacak. Bu genel kurulda kulübün bütün gerçekleri ortaya konacak. Mali durumu, borçları, alacakları, verecekleri yönetimsel sorunları başarıları başarısızlıkları. Hepsi masaya yatacak. Şimdiden bu genel kurul için hem yönetimin hem de yönetime muhaliflerin derslerine iyi çalışmaları gerekiyor. Kürsüde boş konuşmak yok, etkili yerinde ve adrese teslim tespitler yapmak gerek ki, inandırıcılıkları belli olsun.

…………………………………………………………………………………………….

TS Clup’ın son durumu

TS Clup’lar ile ilgili olarak son durum ne? İstenilen kar düzeyine ulaşıldı mı? Yeni bir organizasyon yapılacak mı? Mağazalar çoğaltılacak mı? Yönetimsel bazda bu konu ile ilgilenen yönetim kurulu üyesi ve üyelerinin pek de TS Clup ile ilgili iş takipleri yok gibi. Bütün yük mevcut işlerine ek olarak genel müdür Sinan Zengin’e yüklenmiş durumda. O da, Ts Clup için istanbul’lu su yolu yaptı. Bir orada bir buruda… Ts Clup tezgahlarında ise çeşitlilik yeterince zengin değil.

…………………………………………………………………………………………………………………

Fener ve G.Saray muhabiri!

Şu anda Fenerbahçe ve G.Saray’ı takip eden gazeteci, muhabir, takımının teknik adamına şu soruyu sorar mı? “ Sizce Türkiye’nin en iyi takımı kim?”

Bu soruyu bildiğimiz kadarı ile ne F.Bahçe ne de G.Saray muhabirleri, teknik adamlara sordu. Ama Trabzonspor’da soruluyor. Bereket, Rıza Hoca’ya Beşiktaşlı mısın, Trabzonsporlu musun denmiyor. Bir de o dense, var ya tam ilginçlik olacak.