Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Demek ki oluyormuş

Demek ki oluyormuş


Rıza Hoca’nın önce basına sonra da taraftara Trabzonspor idmanlarını açması, ortada bir sıkıntı yaratmadı. Demek ki oluyormuş. İdmanların basına açılması ile yalan yanlış haberlerin de önüne geçilmiş oldu. Hatta hoca şimdi belli bir sıra ile gazetecilerle de özel sohbetler yapacak. İşte bu… Biz bir teknik adamdan bunu bekliyorduk. Trabzonspor’un idmanlarının basına ve taraftara açılmasından kimse zarar görmez. Taraftar da Trabzonsporlu, basın da. Takımını kollar korur. Doğru ve gerçekçi haberlerin yapılmasına bu izinler ön ayak olur.

…………..

Taraftara idmanlar sınırlı olacak

Tabi, taraftara idmanların açılmasında elbette bir sınır olmalı. O da oluyor. Her idman taraftara açılmayacak ki bu çok doğru. Her idmanın basına açılmadığı gibi. Taraftara açılacak olan idmanlarda da belli bir süre olacak. Bu süre de yarım saat ile sınırlandırılacak ki bu da disiplin açısından çok önemli.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Futbolcular ne dedi?

İdmanın taraftarlara açılması ile ilgili olarak futbolcular da uygulamanın güzel ve doğru olduğunu belirtirlerken özellikle bu sezon ilk kez taraftarlarla idman yapan yabancı futbolcular taraftarların kendilerine sevgi gösterisinde bulunmalarından son derece mutlu olduklarını da belirttiler.

………………………………………………………………………………………….

İdmanlarda performansı yüksek futbolcular

Trabzonspor’un iki idmanını baştan sona takip ettik. Bu iki idmanda da Volkan’ın çok istekli arzulu olduğunu gördük. Rodi’nin ise harika golleri dikkat çekti ancak kendisinin cezalı olması ‘kendim ettim kendi buldum’ gibi bir şey oldu. Yusuf Yazıcı’nın idmanda kırmızı krampon kullanması da dikkat çekti. Abdülkadir de idmanlarda bayağı istekli. Özellikle dar alanda çift kale idman maçlarında Rıza Hoca’nın her bir futbolcuyu yakın takibe aldığı gözlemlendi.

……………………………………………………………………
Milli ara handikap mı?

Rıza hoca diyor ki, milli maç arası benim için büyük bir fırsat. Ama Trabzonspor’un birçok milli oyuncusu arada Rıza hoca ile çalışmayacak. Hem yerli hem de bayancı futbolcuların büyük bir bölümü milli takımda olacak. Umarız, Rıza hoca için milli ara handikap olmaz.