Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kendilerine bile saygıları yok

Kendilerine bile saygıları yokRizespor’daki bu düşüş hızla devam ediyor. Teknik Direktör değişikliği bile bu düşüşe çare olamadı. Yeşil-mavililer dün ligde son sırada bulanan Gaziantep ile de berabere kalarak 2 puan daha kaybetti. Rizespor’un haline bak gözlerimin yaşına bak. Yeşil-mavililer, mutlak 3 puan için gittiği Antep’ten bir kez daha hayal kırıklığı yarattı. Rizespor’un saha aritmetiği çok bozuk ve karışık. Orta saha üretemiyor. Bekler dökülüyor ileriye çıkamıyor. Orta sahada üretim yok. Forveti yazmaya bile gerek yok. Çünkü hiçbiri bir yerde yok.
Müthiş kötü bir performansa imza atıyorlar. Futbolcu saygıyı teriyle, mücadelesiyle ve performansı ile kazanır ama Rizesporlu oyuncuların kendilerine bile saygıları yok. Bir futbol takımı pas yapamıyorsa, rakip kaleye gidemiyorsa yarışta kalması kolay değil. Bu da hayrı alamet değil. Dün Gaziantep karşısında tel tel döküldüler ve ilk yarıda hiçbir varlık ortaya koyamadılar.
İkinci yarıya ise Teknik Direktör İbrahim Üzülmez 2 değişiklikle başladı. Süleyman ve Recep oyuna girdi ama bu da pek fazla katkı getirmedi. İkinci yarıda topa sahip olarak rakip kalede gözükse de gol pozisyonuna giremedi. 90 dakika boyunca Samudio’nun kaleciden dönen şutundan başka pozisyon yok.
Orta sahada Petrucci dökülüyor. Sanki bale yapıyor. Robin de kayıplarda. Sol tarafta Mehmet Uslu, hiçbir varlık gösteremiyor. Edomwonyi diye 1.5 milyon Euro’ya alınan oyuncu var, futbolcu demeye bin şahit lazım. Son sırada bulunan Antepli futbolcular, güçleri kadar sahada çatır çatır mücadele ederken, bizimkiler ise formalarını ıslatmadılar.
Pas veren seyrediyor, pası alan boşa adam bulamıyor, dönüp dolaşıyor gereksiz yerlere paslar atılıyor. Saha içerisinde birbirlerini dahi uyarma uyarmıyorlar. Sözü fazla uzatmaya gerek yok tel tel dökülen bir futbol takımı… Bu takım nasıl toparlanır bilemiyorum ama çok büyük bir şok dalgasının olması gerekiyor.