Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Katar’a VİP misafirler

Katar’a VİP misafirler

Trabzonspor’un Katar çıkartması, sportif müsabakadan öte bir anlamı var. Ülkenin en büyük ve milli bankası, Trabzonspor’a sponsor olduğundan QNB da, Trabzonspor’un Katar ziyaretinde Türkiye’den önemli isimleri davet etti. Ekonominin üst düzey bürokratlarının yanı sıra Katar Şeyhinin de yakın dostu Bakan Berat Albayrak da ülkeye davet edildi. Ancak Albayrak, hafta sonu partisinin kamp çalışmasına katılacağından Trabzonspor ile Katar’a gidemeyecek.

………………………………………………………………………………………………………………………………….

Formalar imzalanacak, sokağa inilecek

Trabzonspor sponsor bankanın organizasyonu ile Katar’da, sokağa inecek. Katarlı futbolseverlerle buluşacak. Forma imzalayacak. Bunun için de bütün organizasyonu QNB yapıyor. Katar’da Trabzonspor heyecanı şimdiden sandı. Bordo Mavili takıma büyük bir ilgi var ve merakla bekleniyor.

………………………………………………………………………………………………………………………

Tek kelime ile tebrikler

Trabzonspor, Filistinli takıma tesislerini açtı. Bravo. Hela olsun. İşte bu… Sosyal sorumluluktan tutun Filistin davasına desteğe kadar geniş yelpazede değerlendirilmesi gereken bu önemli jest, Trabzonspor’un futbol takımından öte bir takım olduğunu da gösterdi. Bu tür faaliyetlerin sürmesi gerekiyor. Filistin şimdi Trabzonspor’u çok daha iyi tanıyor.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Duyduk, hayret ettik

Efendim, Trabzonspor altyapısında ilginç bir uygulama başlamış. Teknik adamlar, bir dönem altyapıda çalışan teknik adamlar ilerisi için ümit vadeden futbolcular ile fotoğraf çektirme yarışına girmişler. Niye diye merak ettik, öğrendik hayretler içinde kaldı. Eğer, ümit vadeden futbolcular Abdülkadir ve Yusuf gibi olursa, o çektirdikleri fotoğrafı kullanarak bakın biz bu futbolcuyu yetiştirmiştir demek için fotoğraf çektiriyorlarmış. Bunun duyunca çok şaşırdık. Sonra Yusuf ve Abdülkadir’le fotoğraf çektirenleri geçmişte arşive kaldırdıkları fotoğrafları sosyal medyadan paylaşınca, hali olabilir böyle bir hamle demedik değil. Neler var neler değil mi?

…………………………………………………………………………………………………………………………

Akçay ve Çimşir

Hüseyin Çimşir’in Mustafa Akçay’dan ayrılması, Konyaspor’dan istifa etmesi hakikaten sürpriz oldu. Neden ve niçin böyle bir istifa yaşandı. İddiaya göre bir futbolcu yüzünden bu oldu. Hüseyin Hoca’yı aradım, ser verip sır vermiyor. Mustafa Akçay’a gelince tıpkı Trabzonspor’daki gibi, telefonuna ulaşmak ne mümkün. Serkan Ünver ise, diplomatik konuşuyor. İstifanın derinlemesine inmiyor. Her şeye rağmen iki dostun bu istifadan ötürü aralarının açılmasını istemeyiz…