Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bunu da gördük!

Bunu da gördük!

Bazı acılar tarifsiz olur… Acının ölçüsü yoktur ama bazılarının verdiği his bambaşkadır.

İşte dün akşam ki Alanyaspor maçının acısı da işte böyle.

Dile kolay 3-0 öne geçiyorsunuz. Taraftar mutlu, herkes keyifli…

Bu anlarda maçın 4-3 kaybedileceğini kime söyleseniz, size ‘delimisin’ der. Ama işte Trabzonspor adamı böyle deli ediyor ne yazık ki.

Tarihinde olmayan acıyı yaşatarak… Daha ligin başında umutları iyice kırarak...

50. yıl coşkusunun yarattığı etkiyi daha ligin başında kaybetmeye başlayarak.

Bu tabloda başta savunma olmak üzere oyuncuların payı olduğu kadar Ersun Yanal da baş sorumludur. Tabi ki stoper krizini bir Serdar Taşçı’ya bel bağlayarak çözmeyen yönetimin de.

Allah aşkına… Hubocan, Mustafa Akbaş ve Uğur Demirok varken, Okay’dan stoper yaratmak hangi akıl ve mantığa sığar. Madem Okay bu bölgede oynayacaktı, neden Dünya’yı gezdik stoper için…?

Artık savunmanın göbeğindeki kriz, yanlara yani beklere de sıçradı. Pereira ve Mas’ın da büyüsü bozulmaya başladı. Bu durum asıl bundan sonrası için önemli bir tehlike.

Ersun hocaya sormak gerek. F.Bahçe ve Başakşehir maçında ürkekliğin ve takıma müdahale edememenin faturası 4 puan olarak çıktı. Kazanılacak maçları beraberlik ile bitirdikten sonra artık ne yazık ki rakiplerin mucizeleri yaratmasını da sağlamaya başladın ya… Pes doğrusu.

Esteban bir gol yiyor, kaçıyor. Buna müsaade edip, Uğurcan’ı böyle kriz anlarında cehennemin içine girmesini sağlamak neyin nesi?

Yazık gerçekten yazık…

Daha 6. maçta hüsran ve tarihi rezalet ile tarifsiz acılar verdiniz...

Şimdi Beşiktaş maçı var… Bu lakaytlık, teknik alandaki akıl tutulması, lige erken havlu atma riskini de ortaya çıkardı.

Umarım herkes kafasını kaldırır ve hangi formayı giydiklerini, hangi takımı temsil ettiklerini iyi idrak ederler.  

Son söz; bu hezimeti, bu ayıbı bize yaşatanlar utansın…