Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Uzun Sokak’ın ortasında, instgram’da

Uzun Sokak’ın ortasında, instgram’da

Trabzonspor’un yeni ürünleri korsan olarak piyasalarda satılıyor. Öyle ki, Uzunsokak’ın ortasında adam kuruyor tezgâhını, fason malları satıyor. Telefonla da satan var, sosyal medyayı kullanan da. Şimdi de instgram da aynı iş olmaya başladı. Sanki, Trabzonspor’un resmi hesabıymış gibi ilanlar veriliyor. Sezonun tam ortasında indirim yapıldığı söyleniyor. TS Clup yöneticilerinin bu konuya eğilmeleri gerekiyor. Bize öyle geliyor ki, TS Clup ilgilileri de işi oluruna bırakmış. Bu fason piyasa ile mücadele etmek elbette zordur da instgram’dan da bu işi yapanlara karşı bir el atmak gerekiyor ol.

***

Bravo kaptan

Duyduk ki kaptan Onur yanına eşini ve çocuğunu da alarak futbolcu arkadaşlarının evine gidiyormuş. Helal olsun. Takım olmanın arkadaşlıktan geçtiğini biliyoruz. Onur’u bazı yanlışlarından dolayı eleştirdik. Ama kaptanlık sorumluluğunu iyi yerine getiriyor. Hele, ev gezmelerine gitmesi, kaynaşma içinde olması bayağı iyi. Takım birlikteliği saha dışında sağlam temellerle atılırsa, başarı o zaman gelir.

***

Hakem koşamadıysa

Efendim, Trabzon’da klasman hakemleri pisteki koşu sınavında başarılı olamamış. Adeta dökülmüşler. Bu konuda suçlu kim? Elbette en başta hakemin kendisi… Hakemin koşamadığı yerde, hakem yetkilileri mi koşacak. Hakem kendini koşuya hazırlamamış, kendini motive edememiş, MHK üyesi ve Trabzon hakem yetkilileri ne yapsın?  Önce hakem, kendi kendini mesleğine hazırlayacak. Hazırlamamışsa, bedelini de ödeyecek.

***

Ben bu muyum?

Trabzonspor’un flaş transferi Kucka’nın Fener maçında başarılı bir oyun sergilememesi futbolcunun kendisini de üzmüş. Hatta, Kucka medya departmanından kendisi ile ilgili Fener maçından sonra yazılan her türlü haber ve yorumu da almış, diline çevirtmiş okumuş. Bunlardan kendisine bir ders çıkartan Kucka, bir de maçı battan evinde de izlemiş. Performansını ekrandan takip etmiş. Artık kendini tartıya Kucka, gerekli özeleştiriyi yaparak, aslına döner.