Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hong Kong’dan Usta’ya mesaj

Hong Kong’dan Usta’ya mesaj

Hong Kong’da yaşayan fanatik Trabzonspor taraftarı Puı Kuen NG takıma transfer istiyor

Boşuna dememişler Trabzonspor’un sadece Türkiye’de değil dünyanın her tarafında taraftarı var diye.

İşte Hong Kong’daki kadın taraftarı da bunun sadece bir örneği. Hong Kong’da yaşayan Puı Kuen NG (İngilizce ismi ise Jesie) fanatik bir Trabzonsporlu. Özel sektörde çalışan Puı Kuen NG sezonun başlamasıyla bordo-mavili formasını üzerine geçirerek soluğu Hong Kong’un en meşhur caddelerinde aldı. Bordo-mavili forma ve atkısı ile fotoğraf çektiren Puı Kuen Trabzonspor’un sezonun ilk maçı Konyaspor karşılaşmasını da izlediğini ifade ederek, “Saat farkına rağmen neredeyse sabaha kadar bekledim. Trabzonspor’u çok seviyorum. Ama maçta çok zorlandık. Başkanımız Muharrem Usta’nın takıma transfer yapmasını istiyorum. Sezonun henüz başı ve şimdiden önlem alınması gerekiyor. Çok uzaklarda Trabzonspor’u izlemek için sabırsızlanıyorum. Trabzonspor şampiyon olursa biz de şampiyon takımın taraftarı olarak gurur duyarız” diye mesaj gönderdi.

Trabzon’dan edindiği arkadaşları sayesinde Trabzonspor’u çok sevdiğini ve hiçbir maçını da kaçırmadığını söyleyen Puı Kuen NG, Türkiye’ye geldiği zaman ilk fırsatta da Akyazı Stadı’nda Trabzonspor’un bir maçını izlemek istiyor. Bordo-mavili renklere aşık olduğunu söyleyen Puı Kuen NG, evinin her yerinde bordo-mavili atkılarla süslediğini de ifade ederek, herkesin destek olmasını istedi.

***

Biz yine aynı biz!

Zor oldu ama kazandık!

Takım kötüydü, eksikler var!

Evet hepsi doğru ancak yine çok aceleciyiz galiba. Bu sene kolay olmayacak. Bütün takımlar çok iyi transferler yaptı.

Biz mi?

Daha önce de yazdık, dile getirdik. Bizim durumumuz özellikle maddi olarak biraz daha farklı. Bu sebeple Ağustos ayı sonuna kadar biraz daha sabretmek lazım. En az iki iyi transfer daha bizi epey rahatlatır.

Konyaspor maçında tribünleri dolduran taraftarlar mükemmel ötesiydi. Ancak moral-motivasyon açısından biraz daha yapıcı olunursa çok daha iyi olacaktır.

Bu yüzden deeee

Az kaldı….