Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Nifak kalksın ittifak başlasın

Nifak kalksın ittifak başlasın

Türkiye olarak dostumuzu ve düşmanımızı iyi bilmemiz gerekiyor.  Dost ve müttefik kabul ettiğimiz ABD ve AB bize yıllarca düşmanı aratmadığı gibi fersah fersah bir düşmanın yapabileceklerinden çok daha  kötüsünü yapmaya devam etmektedirler.

Yıllarca medeniyet batıdadır, insanlık batıdadır diyerek kendimizi yırttık. Batı'nın bize hangi gözle baktığına hiç dikkat etmedik. Sovyetler Birliğinin çökmesi ile tek kutuplu hale gelen dünyanın hedefinde Müslümanlar, İslamiyet, İslam ülkeleri ve onların hamisi olan Türkiye olduğunu hiç düşünemedik.

Müslümanların hamisi olan Türkiye başta olmak üzere, bütün İslam alemi batının hedefindedir. Yıllarca onlar efendi, Müslümanlar hizmetkar, onlar emredecek Müslümanlar baş üstüne deyip emirlerine amade bekleyecek.

Müslümanların varlıkları onların refahını artıracak, Müslümanlar üretemez onlar üretecek, onlar Müslümanlara borç verecek onlardan mal be hizmet satın alınacak. Neyi ne kadar alacağımıza da onlar karar verecek!

Senelerce  Sovyet Rusya'yı bize düşman gösterip Türkiye'yi NATO'ya aldılar ve yalnızca külfet yüklediler. Senin silah üretmene gerek yok NATO ne güne duruyor dediler. Senin savunma sistemi kurmana gerek yok NATO seni korur dediler. Zor günümüzde NATO'nun silahlarını kullanamazsın deyip Türkiye'ye ambargo koydular.

İstediğimiz savunma sistemini bize vermedikleri gibi, Çin'le yapılacak anlaşmaya engel oldular. Türkiye tehditlerine kulak asmayınca, bu kez muhatap firmayı kara listeye aldılar ve işi engellediler. Yeni Türkiye bunlara pabuç bırakmadı ve Rusya'ya döndü; S-400 savunma sistemi için imzalar atıldı. Bu sefer ABD ve AB Rusya ile İran'a ambargo kararı aldı. artık S-400'leri almaktan öte Türk Gazı Projesi ve Mavi Akım Projesi tehlikeye girmiş oldu.  Yıllarca gurbetçilerimizle imar ettiğimiz, adam ettiğimiz Almanya Gümrük Birliği Anlaşması gözden geçirilsin istiyor.

Dost ve müttefik bildiklerimiz bizi ekonomik olarak kuşatmak istiyor.

Her on senede bir Türkiye'de yaptırdıkları darbelerle Türk milletinin ümüğünü sıktılar. Ülkenin başına musallat ettikleri PKK terörü ile hem ekonomik kaynaklarımızı hem de insan kaynaklarımızı yok etiler. Yeni Türkiye'nin gözü artık açıldı. Bunun farkına varan müttefik müsvetteleri şimdi de güney sınırımıza kuracakları terör devleti için 100 tır silah yardımı yaptılar.

Şimdi;

Türkiye'ye bir saldırı olduğu zaman Ak Partililere sadece ülkeyi kollamayacak!

Ekonomik bir dar boğazda sadece Ak Partililer sıkıntı çekmeyecek!

Bir iç savaş çıkartılıra sadece Ak Partililer ölmeyecek!

Önümüzde Irak, Libya, Mısır ve Suriye örneği açık durmaktadır.

Onların dostu olmaz! Onların çıkarları olur!

İçteki siyasi gerginlikleri bit kenara bırakarak geleceğimiz için birlik olma zamanıdır. Düşman içimizde değil, kardeşi kardeşe düşman yaparak bu milleti al edeceklerini bilen batıya karşı bir olalım. Aldanmayalım!

Türk milleti arasından nifak kalksın ittifak başlasın.