Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu iş birleşik kaplar meselesi gibidir….!

Bu iş birleşik kaplar meselesi gibidir….!

Hep tartışırız... Taraftar Trabzonspor’a sahip çıkmalı. Çok doğru. Kombinesini almalı, maça bedava girmenin yollarını aramamalı. VİP olanından DİP olanına kadar herkes, maçı parası ile izlemeli. Sonra, forma almalı. Lisanslı ürünlerden kullanmalı...

Bunlar doğru da.

Bir başka doğru da var.

Trabzonspor da taraftarı ateşleyecek hamleler yapmalı.

Transferde flaş bir-iki isimi takıma kazandırmalı.

Kazandırmalı ki taraftar gaza gelsin.

Formasını alsın.

Aynı tas aynı hamam, niye taraftardan sorumluluk bekliyorsun ki.

Bu iş aynı birleşik kaplar meselesi gibidir. Bir taraftan dolduracaksın öte taraftan, doldurduğun kadar mükafatını alacaksın.

Tribünde şov, sahadaki şovla paralellik gösterir.

Saha tribünü, tribün sahayı tetikler.

İkisi bir arada anlam kazanır.

Sen hiçbir yenilik yapma, taraftarı heyecanlandıracak adımlar atma, organizasyonlardan geri kal sonra forma almıyorsunuz, kombine satılmıyor de.

Dedik ya bu iş birleşik kaplar meselesi gibidir. Vereceksin, alacaksın.

50’nci yılda yine özveri taraftardan bekleniyorsa vay halimize.

Önce taraftarı gaza getirmek gerek gaza...

***

Efsane as başkanlar!

Turan Alp: Hem ağırlığı hem mesleki kariyeri hem de Trabzonspor ile ilgili hassasiyeti ile, bir ekoldü... (Rahmeti bol olsun)

+++

İskender Önal: Trabzonspor’un parasını kendi parasından daha iyi kollayan harcayan yöneten ve de başkanlara gerekli yerde gerekli tepkisini koyan bir değerdir.

+++

Hikmet Onur: M.Ali Yılmaz gibi bir başkan ile çalışmanın zorluğunu herkes bilir. Ama o bu zorlukların üstesinden gelerek başarılı bir yönetim tarzı ortaya koydu.

+++

Orhan Çobanoğlu: Meselelere hakimiyeti, fair play ruhu ve disiplinli tavrı ile kendisiyle özdeşleşmiş bir as başkanlık karizması çizdi..(Rahmeti bol olsun)

+++

Zeki Erkuloğlu: Müthiş hoş görüsü ve aynı zamanda Trabzonspor’un çıkarlarını korumadaki tavizsiz dik duruşu ile akıllarda ve yüreklerdeki yerini aldı. (Rahmeti bol olsun...)

+++

Hayrettin Hacısalihoğlu: Trabzonspor’daki yönetim anlayışı ile bazı görüşlerini pek tasvip etmesen de, Trabzonspor hassasiyeti ile ilgili duyarlılığı, taktire şayandır.. A.S.