Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Usta’ya bir bilgi verelim

Usta’ya bir bilgi verelim

Sevgili Trabzonspor başkanı, duyumlarımıza göre şu anda lunapark olarak kullanılan alanda büyükşehir belediyesi çok kapsamlı bir akaryakıt istasyonu planlıyor. Yanılmıyorsak, Hayrettin Hacısalihoğlu’nun asbaşkanlığında Hacısalihoğlu anılan yer ile ilgili bir proje geliştirmiş Trabzonspor adına akaryakıt istasyonu kurmayı düşünmüştü. Son ne hikmetse proje rafa kaldırıldı. Şimdi yeniden indiriliyormuş. Başkan tam fırsat… İşte Trabzonspor’a kalıcı gelir kaynağı. Otur belediye ile masaya… Bütün şehir arkanda…

***

Ne o dokunulmaz mısınız?

Trabzonspor’un kupasına yasal olmayan şekli ile icra koyan Trabzon icra müdürlüğü çalışanları, bu hataları nedeni ile bir soruşturma geçirecekler. Bunun içinde çalışanlar sendikalarını devreye sokmuş. Buradan ilgili sendikaya bir çağrıda bulunalım. Üyelerinizin hakkını elbette koruyacaksınız. Öte tarafta da bir büyük camia Trabzonspor var. Ona göre hassas olunması gerekiyor… Hata yapa hatasının cezasını çekmeli. Üyeleriniz haksız bir işlem yapmışsa önce onları uyarın.. Üyeleriniz dokunulmaz mı?

***

Geçmiş olsun Cevat kardeş

Meslektaşımız, TFF temsilcisi Cevat Ocak kardeşimiz dün bir ameliyat aldı. Uzun süredir amansız hastalık ile mücadele eden Cevat kardeşimizin bu mücadelesi birçok kişiye de örnek olmalı. Neşesi yerinde. Keyfi de. TFF’nin gözlemcilik görevi verdiğinde deplasmanlara da gidiyor. Her sabah sahil yolunda yürüyüşünü yapıyor. Mesleki kulisleri takip ediyor. Kesinlikle içine kapanmadı Cevat. Dün de çok başarılı bir ameliyat ile inşallah kısa sürede hastaneden çıkacak ve aramıza katılacak.

***

Yık yap, yap yık

Şu sıralar Trabzonspor Ganita’da yıkılıyor yapılıyor. Tam Ganita’lık olunca havalar özellikle gazeteciler soluğu Ganita’nın o mükemmel ortamına kendini atıyor. Sonra da, Trabzonspor masaya yatırılıyor. Bir yandan yıkılıyor bir yandan yapılıyor. Ganita’nın müdavimlerinden İhsan Hoca altyapıda göreve başlayınca artık eksisi gibi gelemiyor. Ama O’nun yokluğunu hissettirmeyen duayen teknik adamlar var… Ganita’da Trabzonspor’u yıkıp yapmak bir hoş oluyor.