Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Usta, acırsa acınacak hale gelir!

Usta, acırsa acınacak hale gelir!

Kupalara haciz skanladı, her şerde bir hayır vardır diye yorumlanmalı artık.

Kulübün içinde Kızılderili reisi gibi çadır kurup, makamları işgal etmiş olanların şeklen ve ruhen değişmesine vesile olacaktır.

Ama, lakin ve fakat.

Trabzonspor öyle bir KİT’dir ki…

Kapasında ki güvenlikçiden, bahçıvanına, açsından bekçisine, genel müdüründen yardımcılarına her mevkideki görevlinin arkasında bir dayı vardır. Yerinden oynatmaya, yolları ayırmaya karar verdiğinde, mübala etmiyorum, bıraktık etkili yetkili eski yöneticileri, Cumhurbaşkanı bile devreye girer, affet der.

Şimdi de öyle olur.

Usta direnirse, işler rayına oturur.

Direnemezse, kervan böyle yol alır.

………………………………………………………………………………….

Haczin hangisi hukuki!

Trabzon icra daireleri diyor ki, kupalara haciz hukukiydi.

Sonra hukuki bu icrayı kaldırdı.

Şimdi hangisi hukuki…

Allahtan korkun deyin ki bizim de basiretimiz bağlandı. Bu şehir için Trabzonspor’un ne ifade ettiğini kupaların ne anlam taşıdığını anlayamadık. İcra dairelerinin koridorlarında, Trabzonspor’un kupasına haciz koydurdum diyerek övünen müdüre hanımın sonra benim bu işten haberim yoktu diye çark etmesi, elbette bu şehrin en manevi değeri kupayla böyle alay edilmesinin hesabını sorar. A.S

……………………………………………………………………………………………………………

Azcık, Trabzonsporlu olun

Bu adamına göre Trabzonsporluluk var ya… Allah bu kulvara beni düşürmesin. Bunlardan etmesin.

Trabzonspor’un kupasına haciz gelmiş, adamlar niye geldi. Yönetim niye böyle bir şeye müsaade etti. Niye, bu skandala imza attı… Deyip deyip duruyorlar.

Eyvallah…

Kardeşim haklısın da.

Bir de kupaya haciz gelir mi?

Bu yasal mı?

Bu haczi koyanlar Trabzonspor’u nasıl küçültürler! Hadi alacaklıyı geçtik. Devletin memuru amiri, alacaklının kötü niyetli olduğunu niye anlamaz! Niye inisiyatif kullanmaz, niye söylemez, dert yanmaz! Kupaların az ötesinde TS Clup var. Oraya niye gitmediniz demez mi?

Ha demez mi?

Bu kadar mı adamına göre Trabzonsporlusunuz… A.S

……………………………………………………………………….

SEVDİM BU SÖZÜ

Türkiye’ye Basketi sevdiren adam; Şenol Güneş!