Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Herkes onu bekliyor

Herkes onu bekliyor

Zafer kazanmışlığın sarhoşluğu ile değil, milletten sarı kart gören uyarılmışlıkla bütün Ak Parti teşkilatları onu bekliyor.

2002 ruhunun geri gelmemesi halinde, millet ikinci sarı karttan kırmızı kartı gösterir endişesini kaldırmak için Ak Parti teşkilatları onu bekliyor.

Kuruluş ilkelerinde ana gövde olan 3Y(yoksulluk, yolsuzluk, yasaklar) ile mücadelenin  geri gelmesini sağlayacak, yok olmaya yüz tutan samimiyet,heyecan ve dayanışmanın hakim olması için Ak Parti teşkilatları onu bekliyor.

Ak Partinin bundan sonra uygulayacağı yol haritası ve izleyeceği politikalar için herkes Türkiye siyasi tarihinde yeni bir sayfa açan  onu bekliyor.

Teşkilatlara sirayet etmiş olan "15 yıllık iktidar sarhoşluğunun verdiği şımarıklık ve partizanca tutumun ortaya koyduğu ideallerden ve büyük hayallerden kopup, küçük hesaplar yapanların verdiği yıkımı" kaldırmak için  Ak Parti teşkilatları onu bekliyor.

Eski güzel günlere, eski görkemli, samimi, idealist günlere geri dönmek için Ak Parti teşkilatları onu bekliyor.

2019 yılında Türk Tipi Başkanlık Sistemi'nin yaşatabileceği büyük sarsıntının sağda, solda ve merkezde yeni yapılanmalara aralayacağı kapıları kapatmak için siyaset dünyası onu bekliyor.

Senelerce yarı felçli bir halde olan bürokrasinin yeniden yapılanması, liyakat ve ehliyete göre insan kaynaklarının yeniden dizayn edilmesi, ülkenin üretken günlerine geri dönmesi için Türk Milleti onu bekliyor.

Yeni yöneticilerle yeni sistemler kurmak, köhneleşen ve partizanlığın zirve yaptığı çarkları değiştirmek için devlet onu bekliyor.

İş dünyası, ekonominin kurmayları onu bekliyor.

Tasfiyesi gündemde olan muhafazakarlar, dindarlar, cemaatler onu bekliyor.

Referandumun seyrini değiştirecek kadar evet oyu veren Kürtler onu bekliyor.

Uzun bir aradan sonra ülkücüler, liderlerinin kabrini ilk defa ziyaret eden onu bekliyor.

Seçimden, tartışmadan yorulan referandumda evet veren de hayır veren de onu bekliyor.

18 yaşında seçilme hakkı kazanan gençlik onu bekliyor.

Ak Parti'nin eski Ak Parti olmasını hayal eden asli unsurlarına, Ak Parti'nin milleti kucaklayan günlerine geri dönmesi için belirleyeceği yeni MKYK ve bakanlar kurulunun kimlerden teşkil edeceğini bekleyen parti üst kademesi onu bekliyor.

 Onun gelmesi ile bundan sonraki politikaların nasıl olacağını, hangi bakanları öne çıkaracağını, hangi siyasetçiyi partide vitrin yapacağını hangi siyasetçiyi dinlendireceğini, eski yol arkadaşlarının hangisi ile devam edeceğini merak edenler onu bekliyor.

O insanları şaşırtmayı sever, yumurtaları tek sepete koymaz.