Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Biri şu Hıncal’ı durdursun!

Biri şu Hıncal’ı durdursun!

A Spor yorumcusu olan ve aynı zamanda Sabah Gazetesi, Fotomaç Gazetesi’nde yazıları yayınlanan Hıncal Uluç,  iyice saçmalamaya başladı.

Trabzon’a karşı ön yargılı olduğunu çok iyi bildiğimiz Hıncal Uluç, son günlerde bunu iyice dışa vurur hale geldi. Son kullandığı ifadeler ise inanılır gibi değil.

Herkesi eleştiren, her şeyi sadece kendisi bilen Uluç, özellikle Beşiktaş’ın Trabzonlu başarılı teknik adamı Şenol Güneş’i karalamak için elinden geleni yapmayı alışkanlık haline getirdi…

Uluç, her katıldığı televizyon programında ve yazdığı yazılarda Güneş’e demediğini bırakmıyor. Beşiktaş’ı üst üste ikinci kez şampiyonluğa taşımakta olan Güneş’i başarısız göstermek için hiç kimsenin kabul edemeyeceği ifadeleri kullanıyor.

Uluç, son yazısında ise inanılmayacak ifadeler kullandı.

Sırf Güneş’i başarısız göstermek için Beşiktaş’ın Avrupa maçında elendiği Lyon’u neredeyse amatör bir takım gibi gösterdi. Uluç, Lyon’un TFF 1. Lig takımlarından Malatya ve Eskişehir’i bile zor eleyebilecek güçte bir takım olduğunu iddia etti ve Beşiktaş’ın Şenol Güneş yüzünden böyle bir zayıf rakibe elendiğini dile getirdi, Güneş’i korkaklıkla suçladı...

Şimdi soruyorum size Lyon gibi güçlü bir ekip için bu ifadeleri kullanan Uluç’un söylediklerini nasıl dikkate alabiliriz.

Birisi de çıkıp kendisini uyarmıyor, “Ne söylediğini farkında mısın?” diye. Gerçekten Trabzonlulara karşı kin ve nefret tohumları saçan Hıncal Uluç, iyice haddini aşmaya başladı…

………………..

Trabzonspor için her maç bir final

Trabzonspor kritik maçlara çıkıyor…

Özellikle ikinci yarıda müthiş bir çıkış trendi yakalayan bordo-mavili ekip hızla üst sıralara doğru ilerleyişini sürdürüyor. Bordo-mavili ekip aldığı üst üste başarılı sonuçlar sonrasında lig dördüncülüğü için de büyük bir avantaj elde etmiş durumda. Bu saatten sonra Trabzonspor için her maç bir final niteliğinde artık.

Kaybedilecek her puan kaybı bordo-mavili takımın bir üst basamağa tırmanma şansının ortadan kalkması anlamına gelir. Bordo-mavili takımda son Antalyaspor maçındaki futbolu ile kolay kolay bileği bükülmeyeceğini göstermiştir.

Trabzonspor’un iyi futboluna ve iyi sonuçlarına Gençlerbirliği karşısında bir yenisini daha eklemesini bekliyoruz. Bu maçtan da alınacak galibiyet Trabzonspor’u iyice havaya sokacaktır. Lige kötü bir başlangıç yapan Trabzonspor’un sezonu ilk 4 içerisinde tamamlanması böyle bir sezon için tartışmasız başarı olacaktır.