Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Başkan Usta’ya bir tüyo

Başkan Usta’ya bir tüyo


Duyduk ki, Trabzon’un eski fuar alanı(Sahilde) önemli bir akaryakıt firması, akaryakıt istasyonu kurmak için büyükşehir belediyesine öneri getirmiş. Duyumumuz böyle. Hatırlatalım, anılan bölgede Trabzonspor’a ait bir akaryakıt istasyonunun kurulması ile ilgili bir proje vardı. Başkan Usta, bu proje ile ilgili detaylı bilgiyi Hayrettin Hacısalihoğlu’ndan alabilir. Ve kulübün kalıcı gelir elde etmesi için fırsatı değerlendirebilir.

Tüyo bizden, icraat başkandan…

……………………………………………………..

Ne yapsın Serdar Bali

Trabzonspor camiasında aldığı her türlü pozisyonu ve duruşu eleştiri konusu olan tek kişi her halde Serdar Bali’dir. Bali, yönetimi eleştirse, bir beklentisi var denir. Eleştirmez överse, ne aldın diye eleştirilir. Uzak durur, elini eteğini çektiğinde ise ‘ne oluyor?’ diye eleştirilir. Yani Bali, camiada her hali tartışılan isimdir. Yakında kaleme aldığı kitabı da hazır olacak. Şu sıralar Bali, neyle eleştiriliyor biliyor musunuz? Mevcut yönetime çok yakınmış. Twitter’den yöneticilerle fotoğrafını paylaştıksa, millet merak içinde.
Beyler, dostlar…
Bali’nin kimse Trabzonsporluluğunu tartışmasın. Çünkü tartışacak kadar Trabzonsporlu değilsiniz. Bırakın Bali’yi kendi haline. Herkes kendine baksın, kendine..

…………………………..

Yabancı futbolcular ve 23 Nisan

23 Nisan kutlamalarını Trabzonspor kendi bünyesinde de yaptı. Ve yabancı futbolcular Atatürk’ün bir milli bayramı çocuklara armağan etmesini öğrenmeleri, onlar için çok müthiş bir olay olarak değerlendirildi. Yabancıların hepsi, Atatürk, büyük bir lider ve çocuklara verdiği değer karşısında da saygınlığımız bir kez daha arttı dediler.

…………………………………………………………..

Çok destek gördü, yönetime hareket geçmeli

Geçen bu köşede, TS Clup’lardaki satışlarla ilgili bir öneri getirmiştir. İmzalı formalar da satılabilmeli. Zira, bir çok kişi formasını alıyor imzalatmak için yığınla emek sarf edip imzalatılıyor. Hazır imzalı formalar satışa çıkartılabilir. Bu öneriyi getirdik, mail yolu ile birçok destek mesajı aldık. Artık yeni pazarlama teknikleri gerekli. Zaman zaman imza günleri düzenleniyor ama çoğu kimse de o imza günlerine rastlamıyor. O halde, TS Clup’larda hazır imzalı formalar da satılabilmeli. En azından bir denensin. Yönetimden bunu bekliyoruz.

……………………………………………………………………….