Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Metin Kalkavan ve istikrar!

Metin Kalkavan ve istikrar!


Rizespor gibi kümede kalma mücadelesi veren takımlar bu ana kadar en az üç teknik adam değiştirdi. Metin Kalkavan ise bu rüzgara kapılmadı. İstikrarlı bir şekilde teknik adamının arkasında durdu. Duruyor.

Hikmet Karaman’ı çok sevmem. Teknik adamlık bilgi ve birikimini tartışmam. Ancak, şike mahkemelerindeki kaypak tavrını bizzat gördüm, gözümden düştü. Başkan Kalkavan’ın ilk çözüm reçetesi teknik adamı değiştirmektir geleneğini bu sezon için hayta geçirmemesi, Rizespor için anlamlıdır. Takım Kalkavan’ın bu direnci ile kümede kalacaktır. Karaman’ın yetenekleri ile değil.

Metin Bey’in teknik adamının arkasında durması tıpkı Muharrem Usta’nınkine benziyor. Hatırlayın ilk yarıda Usta’nın üzerine biz de dahil olmak üzere bütün bir camia gitti, Yanal’ı gönder diye. Sabretti ve manzara ortada.

Metin Kalkava’ın Karaman’ın arkasında durmasından Karaman artık bir ders çıkarmalı ve başkanın dik duruşuna karşı elinden geleni yapmalıdır.

Sevgili başkan, seni kutluyoruz. Rize kümede kalacak ve bana göre de bu en az şampiyonluk kadar değerli olacaktır.

……………………………………………………………………………………..

BÜTÜN FETÖ’CÜLER FARE DELİĞİNDE, O KABADAYILIK YAPIYOR

Emre Belezoğlu, emek ve alın teri hırsızıdır. 2010-11 futbol sezonunun şike ile lekelenmesinin baş aktörlerinden biridir. Aynı zamanda futbol camiası içinde en ateşli de FETÖ’cüdür (Bakınız Soner Yalçın’ın Emre Korunuyor mu başlıklı köşe yazısı- Link: http://www.sozcu.com.tr/2017/yazarlar/soner-yalcin/akpnin-futbol-duzeni-1666125/)

Bu adam Rize’de gazeteci meslektaşlarımıza küfürler savurarak üzerlerine yürüdü. Neydi meslektaşlarımızın suçu. Görevlerini yapmak. Sen, tel örgüler üzerine çıkıyor, bir vatandaşa saldırıyorsun. Gazeteci görmesin mi? FETÖ’den korunabilirsin ama, Rize’de yaptıklarının görülmemesine imkan yok. Ahmet ve Selman Kardeşlerimizin üzerine yürüyenler bilin ki, ne onlar ne da biz camiamız bu işin peşini bırakacağız.

Türkiye’de hukuk geç tecelli etse de.. Bir gün hak edenler cezasını çekecek.

Bir çift söz de Şansal Efendiye. Kardeşlerimizin suratlarına inen yumruğu gülerek anlatıyor nasibini aldı diye alçakça bir ifade kullanıyor ve sanki yedikleri dayağı hak etmişler gibi bir tavır içine giriyor.

Yazıklar olsun sana…

………………………………………

AK PARTİ TRABZON’DA YARIŞ ERKEN BAŞLAR MI?

AK Parti Trabzon’da il başkanlığı ile ilgili olarak referandum sonrası hareketlilik başladı. Genel Merkezde Revi’nin verdiği rapor değerlendirilmek üzere masaya kondu.

Kulislerde adı il başkanlığına geçenler şunlar;

Haydar Revi..: Kendisi yeniden varım derse, tek aday olarak seçime girer. Yokum derse, vekillik ya da Büyükşehir Belediye başkan adaylığına sinyal vermiş olur.

Ömer Topaloğlu: Şu anda il başkan adaylığına en yakın isimlerden biri. Şansı da giderek artıyor

Faruk Kanca: Sessiz ve sakin bir şekilde hedefe doğru kendini kilitlemiş durumda.

İbrahim Keskin: İddia o ki, A.Metin Genç O’nu il başkanlığı için motive ediyor. Genç’in desteği yeterli olur mu? Zaman gösterecek

Ergin Aydın: Adı kulislerde yoğun şekilde telaffuz ediliyor. Kendi şu anda çok sessiz ve sanki pek de niyetli değilmiş gibi bir mesaj veriyor.

Muammer Şahin: O da son derece sessiz ama etkili bağlantıları var.

Hasan Dilekoğlu: Revi ben aday değilim dediği an, Revi’nin ve ekibinin de desteğini alabilecek bir isim

……………………………………………………………………………….

ZAYTUNG

CHP, referandumun iptali konusunda Danıştay'dan sonuç alamazsa Gemerek Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurmayı düşünüyor...