Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hatırlatalım dedik…

Hatırlatalım dedik…

Trabzonspor TV nerede? Hatırlatalım dedim. Yönetimi iş başına gelirken en önemli vaatlerinden biriydi, Trabzonspor TV… Ama konu ile ilgili ciddi bir çalışma yok? Niye ki.

Akyazı’daki tesislerde Trabzonspor TV ile ilgili olarak gerekli mekan var. Bu anlamda bir sıkıntı yok. Sıkıntı, yönetimin ürkekliği ve çekingenliği.  Bunu da anlamış değiliz. Yönetim şu anda kısa görüntüler ile paylaştığı haber menşeli paylaşımları harika ilgi görüyor. Bu işin başındaki ekip, Trabzonspor TV’yi de başarı ile yürütebilir.

…………

Peki ya Kolej!

Bir de Trabzonspor Koleji ile ilgili bir taahhüt vardı. O da unutuldu gitti. Şehir dışından bazı yatırımcılar Trabzon’a okul açıyor. Bu konuda teşvik mi var? bilemiyoruz. Trabzonspor da kolejini artık kurmalı. Yönetimin ufkunun açık olduğunu biliyoruz. Trabzonspor yönetimi, kolej konusunda da niye çekingen bunu da anlamış değiliz.

…………

Bırakın bu merakı da

Gazetemizin haber merkezine ve spor servisine birçok telefon geldi. Referandumda Başkan Usta ile futbolcu ve teknik kadronun oy kullandığı sandıklardaki durum ne?

Bırakın bu hafiyeliği. Merak etmeyin. Kimin ne oy kullandığı Türkiye’de ortaya çıktı. Bu kadar meraklı olmayın da…

………………………………………….

TS Clup’a bir öneri

Konu ile ilgili önerimiz şu.

Mağazalarda imzalı formalar da satılabilir. Hatta, biraz daha pahalı. Bu konuda imzalı formaların olduğu bölümler olabilir. Bunu yapmak çok zor da değil. Hazır imzalı formalar daha çok ilgi görecektir!

………………….