Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bir referandum, bir mıh, bir nal, bir at, bir ordu….!

Bir referandum, bir mıh, bir nal, bir at, bir ordu….!

Hikaye bildiktir.

+++

Bir mıh bir nalı kurtarır.

Bir nal bir atı….Bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu,bir ordu bir ülkeyi kurtarır

+++

Bir oy’un da  ülkeyi kurtaracağı seçim anındayız.

Bir oydan ne olur demeyin, oyunuzu kullanın.

+++

Referandum süreci başladığından bu yana herkesi dinlediniz. Yorumlarınızı yaptınız. Şimdi, güç sizde. O gizli odaya girecek ve bir mıh örneğinden hareketle bir ülkeyi kurtaracaksınız..

+++

Oy’umuz namusumuzdur. Ve O’na sahip çıkacağız.

Evet de hayır da emeğinin karşılığını sandıkta görecek.

Türkiye, kabuk değiştiriyor. Atılım yapması gerek. Hem evetçiler hem de hayırcılar parlamenter sistemin aksayan yönlerinden rahatsız olduklarını söylediler. Son 25 yıldır ülkedeki sıkıntıların sistemin hangi eksikliğinden kaynaklandığını toplumun çoğu biliyor.

Güç, bir tek oy’da.

Bir tek oy, her şeyin çözümü…

Formül burada, bir oy’da.

O bir oy, öğlen yiyeceğin kıymalı-peynirliden çok daha değerli, çıktığın yaylada özgür olmanı sağlayacak en güçlü silahın…

Oy’unu kullanmamazlık yapma..

FATİH TEZCAN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM

Muhafazakar dünyanın önemli isimlerinden cesur kalemlerinden Fatih Tezcan, İBB’sinde bir çalışanın evet kazandığı taktirde, hayırcılarla ilgili söylediği o aşağılık ifadeleri bakın nasıl yorumladı..

Ömer Akbayrak Teftiş Kurulu'na sevk oldu ama yetmez. Bu rezilliği bu şahsa FETÖ'nün İBB'deki uzantıları mı yazdırdı? Bunu Savcılık bulmalı…”

HAYIR diyenlerin Karıları ve Kızları ilelebet hepimizin Annesi ve Kız Kardeşi gibidir. 2-Bu rezilliği yazan Ömer Akbayrak tutuklanmalıdır…”

Fatih Tezcan’ın söylediklerine aynan katılıyorum. Fikrine kalemine sağlık..