Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yaprak dökümü!

Yaprak dökümü!

Bordo-Mavililerde Muammer Sarıkaya, Onur Çakır ve Emre Yıldırım ile yollar ayrıldı

TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Ofspor ikinci yarı öncesinde çalışmalarını kendi tesislerinde devam ettirirken bazı futbolcularla da yol ayrımına gitti. Bordo-mavililer’de Muammer Sarıkaya, Onur Çakır ve Emre Yıldırım ile yolların ayrıldığı açıklandı. Ofspor yönetimi, “Üç oyuncumuzla yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendilerine teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar dileriz” denildi.   

Ofspor’da Cemal Yeşilyurt ve Yeşilyurt Grup Ailesi’ne midibüs jestinden dolayı teşekkür edildi. Ofspor kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Uzun zamandır kulübümüze kazandırmak istediğimiz otobüs için yaptığımız çağrıya olumlu cevap veren Cemal Yeşilyurt ve Yeşilyurt Grup ailesi büyük bir incelik yapıp alt yapımızın da ihtiyacı olan midibüsü de alarak her zaman Of’un ve Ofspor’un yanında olduğunu göstermiştir. Kendilerine şükranlarımızı sunarken Of’un tüm marka değerlerinin de kulübümüze el vermesi halinde güçlü ve büyük bir Ofspor oluşturmanın hayali bizlerde kendi işimizden daha titiz davranarak çalışmaya devam edeceğiz.”

Haberler