Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Semih’in hedefi belli

Semih’in hedefi belli

1461’in genç yeteneği, “Trabzonspor'da yeniden forma giymek istiyorum” dedi

1461 Trabzon’un başarılı futbolcusu Semih Karadeniz, “Futbol benim hayatım. Futbolla doğdum ve futbolla öleceğim” dedi. Bordo-Mavili ekipte iki sezondur forma giydiğini belirten Semih, “Trabzonspor altyapısında 12 sene oynadım. Daha sonra Trabzonspor A takıma çıktım. Çıktığım sezon Trabzonspor'da altı resmi maçta Bordo-Mavili formayı giydim. Trabzonspor formasıyla oynadığım maçlarda da bu yeteneklerimi sahaya yansıtarak hocalarımın ve futbolcu ağabeylerimin bana olan inançlarını boşa çıkarmadım” dedi. Trabzonspor’da bir sezon kaldıktan sonra 1461 Trabzon'a kiralık olarak geldiğini belirten Semih, “Burada ikinci sezonumu yaşıyorum. İlk sezonuma çok iyi başlamıştım. Ancak ligin 7. haftasında talihsiz bir sakatlık geçirdim ve ameliyat olarak sezonu kapatmak zorunda kaldım. Bu hayatımın en üzücü anıydı. Bir daha eskisi gibi olamayacağımı düşünmüştüm. Fakat ailem ve yakınlarımın bana verdiği destekle yeniden ayağa kalkarak 8 ay sonra yeşil sahalara geri döndüm. Şu anda sakatlığımdan eser kalmadı ve eski günlerime geri döndüm” diye konuştu.

Genç bir futbolcu olarak hedeflerini anlatan Bordo-Mavi-Beyazlı ekibin genç futbolcusu Semih, “Trabzonspor'un altyapısından almış olduğum bilgilerle futbolumu daha da geliştirip adımdan sıkça söz ettirmek istiyorum. Bunun için bu sezon 1461 Trabzon'da elimden gelenin fazlasını yaparak hedefim olan Trabzonspor'da yeniden forma giymek istiyorum. Yedek kaldığın zamanlarda ister istemez üzülüyorsun. Ancak her zaman hazır olmak zorundasın. Futbol benim hayatım. Çünkü ben futbolla doğdum ve futbolla öleceğim” ifadelerini kullandı.

Haberler