Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ne olacak bilmiyorum!

Ne olacak bilmiyorum!

Karabük deplasmanından 1 puanla dönen Trabzonspor’da futbolcular alınan sonuçtan üzgün. Trabzonspor’un geçtiğimiz sezon devre arası San Lorenzo’dan 3.5 yıllığına renklerine bağladığı Arjantinli sol bek Emmanuel Mas da Karabük’den bir puanla dönmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Mas, iyi bir ekibe sahip olduklarını ve ligin ikinci yarısının bordo-mavili takım için çok daha farklı olacağını söyledi.

Karabük maçının çok zor bir geçtiğini söyleyen Mas, “Çok zor bir maç oldu. Galip gelmek istedik ancak olmadı. Hepimiz üzgünüz” dedi. Son dönemlerde Arjantin Milli Takımında oynamak için ülkesinde Boca Juniors’a transfer olacağı yönündeki söylemlere de değinen Mas, “Transferim konusunun ne olacağı önümüzdeki günlerde netleşecek. Ailemle oturup bir değerlendirme yapacağız, ondan sonra kararımı vereceğim. Şu anda ne olacağını ben de bilmiyorum” şeklinde konuştu.

Haberler