Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu takıma takviye şart!

Bu takıma takviye şart!

Trabzonspor Teknik Direktörü Çalımbay, Karabük maçındaki tablonun ardından transfer için kararını netleştirdi:

Trabzonspor’da 5 maçlık galibiyet serisinin Karabükspor deplasmanında sonlanması ve ortaya konan futbol Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ı harekete geçirdi. Çalımbay, ligin alt sıralarından kurtulmak içi mücadele eden rakipleri karşısında beklentilerinin gerçekleşmemesi nedeniyle sahadan beraberlikle ayrıldıklarını belirterek, “Takımdaki olumsuzlukları devre arasında daha iyi duruma getireceğiz. Gerek Karabük maçında gerekse geldiğimiz süreden bugüne kadar bazı arkadaşlarımızdan çok beklentilerimiz vardı, onu göremediğimiz için üzgünüz. Onları da devre arasında daha iyi duruma getireceğiz” diye konuştu.

İkinci yarıda hedefe oynamak için kadroya kesinlikle takviye yapmaları gerektiğinin de altını çizen Çalımbay, “Eğer kulübümüzün gücü iyiyse ve sıkıntısı yoksa transfer istiyoruz” sözünü yineledi. Çalımbay, mevcut oyuncuların veya kulübün maddi açıdan sıkıntılı olması halinde transferde ısrarcı olmayacaklarını da belirtirken, “Kadromuzdaki mevcut oyunculara güveniyorum. Burada kimin ne olduğunu, neler yapacağımızı biliyorum. Tam olarak hazır olmayan oyuncuları da devre arasında daha iyi duruma getireceğiz. Ancak yönetimle görüşerek eğer yapabilirsek 3-4 tane iyi transfer yapıp takımımızı daha da güçlendirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Haberler