Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kimse Giresun’a el freni çektiremez

Kimse Giresun’a el freni çektiremez

Yeşil-beyazlıların teknik adamı Metin Diyadin, “Bu ligin en iyi futbol oynayan ekibiyiz” dedi ve ekledi:

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, ligin en iyi futbol oynayan ekibi olduklarını ve bundan sonraki süreçte kimsenin takıma el freni çektiremeyeceğini söyledi. Diyadin, “Bu ligin en iyi futbol oynayan ekibiyiz. Bizim sadece skor yönünden sıkıntımız oldu. Beş-altı puan böyle gitti. Bir de hakem hataları. En yakınını geçen hafta Samsunspor deplasmanında yaşadık. 3-5 puanımız da öyle gitti. İlk yarıyı 30 puanla tamamladık. Bunun en maksimum durumu 34’tür. İki puan ortalaması garantidir. İlk yarı itibariyle oyuncularımın çabası, oynadıkları futboldan memnunum. Sadece skor üretemedik. Bunu da inşallah devre arasında çözeceğiz. Başkan ve yönetim kurulumuz zaten bu işin içinden gelen insanlar, gereğini de yaparlar” dedi. Teknik adam Diyadin sözlerine şu şekilde devam etti:

 “20 maçtır buradayım. 20 maçta 11 galibiyet altı beraberlik, üç de yenilgi aldık. Buna daha önce burada yapan var mı bilmiyorum ama bunu ben yapmadım, oyuncularım yaptı. Biz onları sadece yönetiriz. Tiyatro oynamayız, senarist de değiliz. Biz yönetmen gibiyiz. Çocukların yüreklerini de biliyorum. Giresunspor için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu yolda kendilerini de feda edebilirler.  Burada daha önce bu futbolu taraftarın izlediğini sanmıyorum. Bu oyuncu grubuna katkı yapacak iki üç futbolcu katıldığı zaman ve bütünlük sağlandığında Giresunspor yarışın içerisinde olacaktır. Benim olup olmamam da önemli değil. Artık buraya biri de gelse bu takıma el freni çektiremez. Bu takım önde oynar. Biz futbol olarak rakiplerimizi eziyoruz. Geçen hafta yenildiğimiz Samsunspor kalemize 3 kez gelemedi. Verilemeyen penaltım var, rakibe gösterilmeyen kırmızı kart var. Ümraniye maçında da hakem kurbanıydık. Burada kalıcı olan Giresunspor.” 

Ali AKTEN

Haberler