Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Saadet 2018’i Planlayacak

Saadet 2018’i Planlayacak

SAADET Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt dün Ortahisar’da bulunan il binasında ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Tüm ilçe başkanlarının katıldığı kritik toplantıda 2018 yılında parti teşkilatının yapacağı çalışmalar değerlendirilirdi.

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, dün Ortahisar’da bulunan il binasında ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Tüm ilçe başkanlarının katılım gösterdiği kritik toplantıda 2018 yılında parti teşkilatının yapacağı çalışmalar değerlendirilirdi. Saadet İl Başkanı Kurt, çalışmaları hakkında detay vermezken, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “2018 yılıyla ilgili olarak bir planlama çalışmamız var. Onunla ilgili gerçekleştirdiğimiz bir toplantıydı. İl binamızdaki toplantı salonunda ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik. Trabzon’da herkesin dikkatini çekecek bir planlama çalışması yaptık. Bunun için bir altyapı çalışmasını yaptık. Buna yönelik olarak 2 günlük bir kampımız olacak. Önümüzdeki günlerde bir basın toplantısıyla planlarımızı duyuracağız.”

Haberler