Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rizespor Geri Sayımda

Rizespor Geri Sayımda

Yeşil-mavililer, Abdullah, Hakan ve Merter’in transferlerini bitirme aşamasına getirdiAbdullah ile büyük oranda anlaşan Rizespor yönetimi, oyuncuyla pazartesi günü tekrar bir araya gelip aradaki maddi pürüzleri tekrar görüşecek. Yeşil-mavililer, Hakan Özmert ve Merter Yüce’yle de prensipte anlaştı
 

Rizespor, ara transfer dönemi çalışmalarını hızlandırdı. Kadrosunu önemli takviyelerle güçlendirmeyi planlayan ve bununla da dört koldan transfer harekâtına geçen Çaykur Rizespor, 3 ismin transferini bitirme noktasına geldi. Transferde önceliği yerli isimlere veren Rizespor Kasımpaşa’dan Abdullah Durak, Başakşehir’den Hakan Özmert ile Bursaspor’dan Merter Yüce için geri sayıma başladı. Transfer karargâhını Ankara’da kuran yeşil-mavililer çok önemli hamleler yaptı.

Bu sezon Kasımpaşa’da fazla forma şansı bulamayan ve lig ve kupada 4 maçta oynayan 30 yaşındaki Abdullah Durak ile yapılan görüşmede büyük oranda anlaşma sağlandığı sadece futbolcunun peşinat ve maç başı ücret isteğinde bazı pürüzler olduğu bildirildi. Abdullah ile pazartesi günü yapılacak görüşmede pürüzlerin çözülüp resmi sözleşmenin imzalanması bekleniyor. Yeşil-mavililer bir süredir görüştüğü Başakşehir’in 32 yaşındaki ismi Hakan Özmert ile de prensipte anlaştığı öğrenildi.

Çaykur Rizespor’un orta saha için transfer etmek istediği bir başka isim olan Merter Yüce’nin transferini de bitirmek üzere olduğu bildirildi. Bursaspor’da 8 maçta görev yapan 32 yaşındaki Merter Yüce ile yapılan görüşmelerde prensipte anlaşma sağlandı. İlk yarının son maçı olan Gazişehir karılaşması için transfer görüşmelerine 3 gün ara veren Rizespor’un önümüzdeki hafta yapacağı görüşmelerde Abdullah ile birlikte Hakan Özmert ve Merter Yüce’nin transferlerini bitirmesi bekleniyor.

Alihan TELATAR

Haberler