Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon’un Huzura İhtiyacı Var!

Trabzon’un Huzura İhtiyacı Var!

Ligde peş peşe gelen galibiyetlerle ayağa kalkan Trabzonspor’da Başkan Usta’dan camiaya mesaj var

Trabzonspor’da göreve geldiği günden itibaren sıkıntılı süreç yaşayan Başkan Muharrem Usta’nın yüzü Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile gülmeye başladı. Zor dönemlerden geçtiklerini, camia olarak kişisel ihtiraslardan çok yıprandıklarını söyleyen Başkan Muharrem Usta, “İyi bir ekip kurduğumuzu başından itibaren biliyorduk. Ancak sezon başında sıkıntılı bir dönem yaşadık ve bu günleri geride bıraktık. Rıza hoca ile bizim ve takımın dokusu uyuştu. İyi bir hava yakaladık. Bu daha başlangıç ama bugünlere gelmemizde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Usta, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına inandığını da belirtirken, “Trabzonspor’un kadrosunda bulunan oyuncu yapısı gerçekten çok kaliteli ve bu ekiple birlikte iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Rıza hocanın dokunuşu ile oyuncular da kendilerini bulmaya başladı” dedi. Usta, ligin zirvesine doğru tırmanmak için hala daha fırsatları olduğunu belirtirken, “Karabük maçını da kayıpsız geçmemiz halinde ligin ikinci yarısı çok daha farklı olacak” diye konuştu.

Devre arasında Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda hamlelerde bulunacaklarını da söyleyen Başkan Muharrem Usta, “Geçmişte yaşanan kişisel sorunları orada bıraktık ve artık kulüpte kavga ortamının olmasını kimse istemiyor. Çünkü bu tarz çekişmelerin ve kutuplaşmaların kulübe hiçbir şey sağlamadığını geçmişte çok gördük. Trabzonspor’un huzura ihtiyacı var ve son süreçte de bu ortamı yakalamaya başladık” dedi.

Haberler