Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Fitneci arıyorsa etrafına baksın

Fitneci arıyorsa etrafına baksın

CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, CHP İlçe Başkanları ile İl Başkanlığı’nda toplanarak gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. Güngör, “Haydar Revi’ye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen’e övgü dolu sözlerini hatırlatırım.” dedi.

CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, CHP Trabzon İlçe Başkanları ile İl Başkanlığı’nda toplanarak gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin ilçe başkanlarıyla yaptığı toplantıda CHP’ye yönelik sözlerine, ilçe başkanlarının ortak görüşleriyle cevap veren CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, “Bir ülkenin güvenliğini sağlamakla yükümlü olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ülkenin ana muhalefet partisi, genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit ederek ‘Sen Bittin’ sözlerine arka çıkan AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’ye bir hatırlatmada bulunalım. Görmemiştir belki, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun FETÖ terör örgütü lideri Fettullah Gülen’e övgü sözlerini. Bu sözler ortadadır” dedi.

HAYDAR REVİ’YE SESLENDİ!

Revi’nin fitneci arıyorsa sağına, soluna ve AK Partide yöneticilik, bakanlık ve milletvekilliği yapan kişilere bakmasını ve araştırmasını söyleyen Güngör, “Şimdi buradan Haydar Revi’ye soruyorum. Devlete terör örgütünü sokan CHP midir? Devletin bütün sırlarının olduğu ‘Kozmik Oda’ya FETÖ’cü teröristleri sokan ve devletin bütün sırlarını teröristlere veren Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu mudur? Güneydoğu’yu ‘Çözüm Süreci’ adı altında PKK teröristlere bırakan CHP’liler midir? 4 bakana rüşvet veren CHP’liler midir? Devletin sırlarını para ile alan bir şarlatan, soytarıya ‘Hayırsever işadamı’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu mudur? PYD terör örgütü mensuplarını ABD ile eğiten ve silahlandırıp ülke topraklarından Cumhuriyet Bayramı günü geçişine izin veren CHP kadroları mıdır? Çadır mahkemeleri kurup teröristleri serbest bırakan CHP iktidarı mıdır? Emperyalist devletlerle kol kola girip, komşu ülkelere müdahale eden kimdir? 20 milyon dolara ülke insanın kanını İsrail devletine satanlar hangi partide siyaset yapıyorlar?”

BEĞENDİĞİNİZ DEVLET BAHÇELİ İLE YOLA DEVAM EDİN!

Revi’ye seslenen Güngör, “Siz size yakışanların arkasında durun ve onlarla yola devam edin. Biz sizin istediğiniz şekilde muhalefet yapmayacağız. Beğendiğiniz muhalefet partisi lideri Devlet Bahçeli ile yola devam edin. Yorulmuş, yorgun, yolsuz ve kibirli iktidarınızı elbet bu halk 2019 seçimlerinde sandıkta devirecektir ve o gün geldiğinde Cumhuriyet Halk Partisi kadroları ülkeyi yeniden tesis edip aydınlık geleceğe taşıyacaktır” şeklinde konuştu.

Filiz YILDIRIM

Haberler