Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor Temkinli

Giresunspor Temkinli

Cuma akşamı son sıradaki Gaziantepspor’u misafir edecek olan yeşil-beyazlılar rakibini hafife almıyor

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, Cuma akşamı iç sahada oynayacakları Gaziantepspor müsabakasının şakasının olmadığını söyledi. Kazancıoğlu; “Samsunspor yenilgisi, camiamızda büyük bir moral bozukluğuna neden oldu. Ancak lig devam ediyor ve önümüze bakmak zorundayız. Cuma akşamı evimizde Gaziantepspor ile karşılaşacağız. Rakibin son sırada yer alması, gençlerle mücadele ediyor olması o maçın kolay geçeceği anlamını taşımıyor. Örneğini geçen hafta Denizlispor müsabakasında gördük. 10 kişi kalmalarına rağmen sahadan puanla ayrılmayı başardılar. Kesinlikle çok dikkatli olacağız” dedi.

İç sahada en son oynadıkları Çaykur Rizespor müsabakası ne kadar önemliyse Gaziantepspor mücadelesinin de o kadar önemli olduğuna vurgu yapan Asbaşkan Kazancıoğlu; “Bu maçın kesinlikle şakası yok. Maçın ilk anından son düdüğüne kadar aslanlar gibi sahada en iyi şekilde mücadele etmek zorundayız. Tabi farklı galip gelebilirsek de bu bizim adımıza çok güzel olacak. Ancak dediğim gibi hiçbir maçın oynanmadan kazanılmadığını çok iyi biliyoruz. Kesinlikle rakibi hafife almıyoruz” ifadelerini kullandı.                       

Ali AKTEN

Haberler