Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şavaşmadan kazanılmaz

Şavaşmadan kazanılmaz

Rizespor’da Ümraniyespor zaferinin mutluluğu yaşanırken, Üzülmez, camiayı uyardı:

TFF 1. Lig'in 16. haftasında sahasında Ümraniyespor'u 4-0 mağlup eden Çaykur Rizespor’da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, Ümraniyespor karşısında sahada doğru işler yapan oyuncu topluluğu olduğunu, bunun da galibiyeti getirdiğini ve hak ettikleri bir galibiyet aldıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Rakibe göre saha içerisinde daha fazla isteyen, üreten bir görüntü içerisinde olduklarının altını çizen Üzülmez, "Çok doğru bir yerleşim oyunu oynadık. İkinci yarıda değerlendirdiğimiz pozisyonları, ilk yarı değerlendirebilseydik farklı sonuç ortaya çıkarabilirdik. Galip geldiğimiz için mutluyuz. İnşallah son maçımızı da kazanarak ligi en iyi şekilde bitiririz” dedi. Şampiyonluk için de konuşan Üzülmez, “Oyuncuların üzerinde baskı var. 'Açık ara şampiyon olur' söylemleri doğru değil. Oynanmadan maç kazanılmaz. Hedefimizden şaşmadık ancak bu tarz söylemler oyuncularımızın üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Oyuncularımdan bunu çok duyuyorum. ‘Çevreden gelen söylemler bizi oldukça etkiliyor’ diyorlar" dedi.

Maç öncesinde soyunma odasında toplantının 5 dakika sürdüğüne değinen Üzülmez, "Onlara üzerlerindeki baskıyı atmalarını ve kaliteli oyuncular olduklarını söyledim. Ümraniyespor karşısında söylediklerimizi saha içerisinde uygulayan çok iyi bir oyuncu grubu vardı. Herkesin verdiği mücadele takdire şayan" diye konuştu.

Haberler