Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon hedefi her zaman şampiyonluktur!

Trabzon hedefi her zaman şampiyonluktur!

Ligde fırtına gibi esen bordo-mavililerde Çalımbay’dan günebakış’a özel açıklamalar

5’te 5 yaparak zirveye geri dönen Trabzon’u ayağa kaldıran adam Çalımbay, ilk kez şampiyonluk için mesaj verdi: “Trabzon’un hedefi her zaman şampiyonluktur”

Çalımbay, “Taraftardan yükselen ‘şampiyonluk’ tezahüratları doğaldır. Çünkü burası Trabzon. Her parçasıyla bütünleşirsek, şampiyonluk hedefi; neden olmasın” dedi

ÖZEL MESAJLAR

Çalımbay’dan şampiyonluk mesajı. Trabzonspor’u geldikten sonra ayağa kaldıran Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Bursaspor maçı sonrası uzun aradan sonra Akyazı’da yükselen ‘Şampiyon..Şampiyon..” tezahüratlarına arkadaşımız Nurgül GÜNAYDIN aracılığıyla yaptığı özel açıklamalar ile cevap verdi. Trabzon’un hakettiği yöne doğru ilerlediğini ifade eden Çalımbay, “Şampiyonluk mu?  Neden olmasın. Trabzon’un hedefi her zaman şampiyonluktur zaten” diyerek iddialı konuştu.

SABIRLA, İNANÇLA

Bursa maçında ilk yarıda istedikleri gibi oynamadıklarını ancak kazanma arzularının ve motivasyonların daha yüksek olduğu ikinci yarıda Trabzon’a yakışır bir futbol ortaya koyduklarını ifade eden Çalımbay, “Oyuncularıma ‘sabırlı olun. Mutlaka kazanacağız. Biz gücümüzü gösterirsek her maçı lehimize çeviririz’ demiştim. Çünkü takımda müthiş motivasyon var ve mutlaka sonuca gidiyoruz. Tabiki gol yememeye devam etmekte ilerisi için önemli” dedi.

HEDEF BELLİ ZATEN

Bursaspor galibiyetinin ardından Trabzonspor tribünlerinde uzun bir aradan sonra şampiyonluk söylemlerinin yeniden dillendirilmesine ilişkin de Çalımbay, “Trabzonspor’un hedefi zaten şampiyonluk olması gerekiyor. Taraftarın bu şekilde tezahürat yapması da doğaldır.. Taraftar takımına güveniyor ve hakettiği beklentiyi ortaya koyuyor. Bizim istediğimiz de bu zaten. Bunun için çalışıyoruz zaten. İnşallah yönetim, taraftar, futbolcu, teknik heyet bütünleşirsek her hedefe ulaşırız” dedi.

TARAFTARA MESAJ

Çalımbay, Akyazı’daki Bursaspor maçında tribünlerin tamamen dolmasını ‘muhteşem tabloydu’ diyerek yorumlarken, “İnanılmaz bir taraftarımız vardı Bursa maçında. Bu bizi çok mutlu etti. Bizim burada en büyük silahımız zaten taraftarımız. Onlar bizim arkamızda durdukça daha çok başarılar elde edeceğiz. Yeter ki birlik-beraberliği bu şekilde devam ettirelim. İnanıyorum ki Karabük ve kupadaki Konya maçlarını da en iyi şekilde bitirip devreyi mutlu kapatacağız” dedi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler