Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bursa gerçek final!

Bursa gerçek final!

Çalımbay, “Son 7 haftanın lideriyiz. Zirve için kazanmaya devam etmeliyiz” dedi

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ligde iyi bir hava yakaladıklarını ve bunu devam ettirmek istediklerini ifade ederek, “Son 7 haftanın lideriyiz ve bunu devam ettirmeliyiz” dedi. Bu galibiyetler ile Bursaspor maçının öneminin bir kat daha arttığını ifade eden Çalımbay, “Hem üstteki takımlara biraz daha yaklaşmak hem de Bursa ile aramızdaki farkı açmak için mutlaka kazanmalıyız. Bizim için kader niteliğinde gerçek final gibi bir maç olacak” dedi.

Bursa maçını kazanmalarının ligdeki hedefleri açısından yol haritalarında belirleyici olacağını ifade eden Çalımbay, “Rakiplerin kayıpları bizim kazanmamız ile şuanda Trabzon için bambaşka bir tablo oluştu. Şimdi Bursa’yı yenersek devre sonunda hedeflediğimiz nokta için büyük adım atmış olacağız. Tabiki Bursa çok kaliteli bir ekip. Bu maçta taraftarımıza her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Onların desteğiyle galibiyet serisini sürdürmek istiyoruz” dedi.

Haberler