Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461 havaya girdi

1461 havaya girdi

Turgutlu’nun ardından Van engelini de kayıpsız geçmek istiyor

Teknik Direktör Zıvalıoğlu, “Van karşısında tek amacımız 3 puan alıp, devreyi galibiyetle kapatmak. Taraftarlarımız desteklerini esirgemesinler” dedi

1461 Trabzon’da deplasmanda Turgutluspor karşısında alınan galibiyetinin sevinci yaşanmaya devam ederken Teknik Direktör Hamdi Zıvalıoğlu, kazanmayı Turgutluspor'dan daha çok istediklerini ve kazandıklarını söyledi. “Oyunun genelinde iyi mücadele eden bir takımımız vardı” diyen Zıvalıoğlu, “Oyuncularımız düşündüğümüzün tamamını sahaya yansıttı. Kazanmayı Turgutluspor'dan daha çok istedik ve kazandık. Deplasmandan 3 puanla döndüğümüz için mutluyuz. Alınan galibiyeti daha değerli kılabilmek adına, devamını getireceğiz" dedi.

İlk yarının son maçında Van Büyükşehir Belediyespor'u konuk edeceklerini ifade eden Zıvalıoğlu, “Diğer maçlar gibi çok zorlu bir karşılaşma olacak. Ancak kendi evimizde oynayacağımız bu maçta tek amacımız 3 puan alıp, devreyi galibiyetle kapatmak. Onun içinde elimizden gelen her şeyi yapacağız. Taraftarlarımız bizden desteklerini esirgememelerini istiyoruz. Lütfen bizi yalnız bırakmasınlar, desteklesinler. Biz de son haftalardaki çizgimizi aynı şekilde sahaya koyup bu maçı kazanmak için oynayacağız" diye konuştu.

1461 Trabzon’un amacının hem yarışmacı bir takım olmak hem de Trabzonspor’a oyuncu kazandırmak olduğunu ifade eden Teknik Direktör Hamdi Zıvalıoğlu, “Bizim amacımız hem ligde yarışmacı bir takım olmak hem de Trabzonspor A Takımı'na yetenekli oyuncuları kazandırmak. Oyuncularımızın hepsi birbirinden kaliteli. Onlara gitmeleri gereken yolu gösteriyoruz. İnanıyorum ki her biri kendilerine verilen bu emekler neticesinde A takıma büyük hizmetler yapacaktır" ifadelerini kullandı.

Haberler